Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře k dílům uživatele :
21.02.2026 - 21:32
Besinka: Radost: Ano, Franto za to nemůžeš, volala průvodčí na celý vlak a dostal střídání
|
21.02.2026 - 21:31
Radost: Besinka: Ano
|
21.02.2026 - 21:31
Radost: Besinka: To ano.
|
21.02.2026 - 21:30
Besinka: M.A.Rek: Děkuji a zdravím.
|
21.02.2026 - 21:30
Radost: Besinka: Ano, rozhlížet je lepší se dvakrát a nejenom na přejezdu, pro strojvedoucího to muselo být hodně těžké.
|
21.02.2026 - 21:29
Besinka: Radost: Děkuji. Alpy jsou krásné a tam se píšou hezky básně.
|
21.02.2026 - 21:28
Besinka: Radost: Děkuji za podporu.
|
21.02.2026 - 21:26
Besinka: Radost: Děkuji za podporu. Zuby dokáží člověka trápit.
|
21.02.2026 - 21:25
Besinka: Radost: Děkuji za podporu, to už je nějaký pátek, když vznikala tato básnička.
|
21.02.2026 - 21:24
Besinka: Radost: Nechráněný přejezd kéž je lepší řešen.
Tady konkrétně řidič kvůli sluníčku neviděl a pak už bylo bohužel pozdě. Ve vlaku se cestujícím nic nestalo, jen to byl stres a připomínka, že rozhlížet se je lepší dvakrát. |
21.02.2026 - 21:19
Besinka: Radost: Děkuji mockrát.
|
21.02.2026 - 21:18
Besinka: Radost: Děkuji mockrát.
|
21.02.2026 - 21:18
Besinka: M.A.Rek: Děkuji Tvá bohatá podpora mě těší.
|
21.02.2026 - 19:15
Radost: Krásná básnička, Besinko.
|
21.02.2026 - 19:15
Radost: Naléhavá básnička, Besinko.
|
21.02.2026 - 19:14
Radost: Krásná básnička, Besinko.
|
21.02.2026 - 19:14
Radost: Povedená básnička, Besinko.
|
21.02.2026 - 19:13
Radost: Besinka: Krásná básnička, Besinko.
|
21.02.2026 - 19:05
Radost: Besinka: At se to nestává. Moc si to přeji.
|
21.02.2026 - 18:58
M.A.Rek: Ruku na to.
|


