M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
31.10.2018 - 20:15
Ringo: Já si teď vybavuji jen tu scénu, kdy byl pan král u dvorních urologů. To je to známé: Našli? Nenašli?
31.10.2018 - 18:43
Psavec: Jasně že jo, ST.
31.10.2018 - 17:01
byron: Tolik přání...jeeee:-). Tak hlavně, aby si ho taky zasloužila...co, nechám na fantazii ostatních:-))).
Bavíš!
ST
31.10.2018 - 17:00
Kajuta: che che. :)

ST
31.10.2018 - 14:52
M.A.Rek: Ringo: Ono to v Pyšné princezně je, jen to není vidět. Říkalo se tomu, myslím, socialistický realismus. I o jeho vzniku je jedna pohádka...

Pokusím se jí zrýmovat, tož dočkej...
31.10.2018 - 13:46
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
31.10.2018 - 13:45
Psavec: Velké ST.
31.10.2018 - 13:18
M.A.Rek: Psavec: Děkuju i za Bertu.
31.10.2018 - 13:04
Psavec: Máš za ST.
31.10.2018 - 12:14
Lilith: Hihi a ST* :-)
31.10.2018 - 09:33
M.A.Rek: valerie: To ona ráda. Děkuju.
31.10.2018 - 09:32
M.A.Rek: Ringo: Děkuju.

A přeji všem holkám,
a pánům jakbysmet,
pěkného koníčka
i velkého pinďoura hned.
31.10.2018 - 09:28
valerie: Určitě má, láska je věčná slečna a kdoví kde se náhle objeví, třeba je kousek vedle nás, jen s námi hraje si, je samý špás :-) hraje si s námi jen na schovávanou ST
31.10.2018 - 09:21
Ringo: Casto se princezny (ale i zeny neurozené) dockají obého - konícka i pindoura. ;-)

Je dobre, ze jsi toto téma nastolil. Napríklad i v tak slavné pohádce jako je Pysná princezna se neobjeví sebemensí narázka.
31.10.2018 - 08:45
M.A.Rek: valerie: Děkuju. Ale kolik nás takových je, že jo? Já třeba postrádám toho bílého koně... :O)
31.10.2018 - 08:42
M.A.Rek: ttragelaf: Děkuju, snad později víc odpovím nějakým dílkem...
31.10.2018 - 08:42
valerie: Souhlasim, vždyť je to to nejdůležitější, líbí se mi ta básnička, nepoSTráda vtip
31.10.2018 - 08:15
M.A.Rek: Kapka: Děkuju
31.10.2018 - 08:12
Kapka: ST
31.10.2018 - 05:01
ttragelaf: P.S.

...abych nebyl jako náš prezident:
nejsou všichni hloupí... ale, bohužel,
ten trend ztráty hodnot a lpění na
osobním prospěchu, individualismus,
kariéra založená na udavačství a
bezohlednosti, neochota něčeho se vzdát
ve prospěch celku je velice patrná,

jsem velmi rád, že tu někdo píše i o
vlajce s modrým klínem a myslí to
vážně... rádi v autech a vilách s plnými
mrazaky telecích flakot zapomínáme
1 ... 299|300|301|302|303|304|305|306|307 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku