M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
31.10.2018 - 20:15
Ringo: Já si teď vybavuji jen tu scénu, kdy byl pan král u dvorních urologů. To je to známé: Našli? Nenašli?
|
31.10.2018 - 18:43
Psavec: Jasně že jo, ST.
|
31.10.2018 - 17:01
byron: Tolik přání...jeeee:-). Tak hlavně, aby si ho taky zasloužila...co, nechám na fantazii ostatních:-))).
Bavíš! ST |
31.10.2018 - 17:00
|
31.10.2018 - 14:52
M.A.Rek: Ringo: Ono to v Pyšné princezně je, jen to není vidět. Říkalo se tomu, myslím, socialistický realismus. I o jeho vzniku je jedna pohádka...
Pokusím se jí zrýmovat, tož dočkej... |
31.10.2018 - 13:46
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|
31.10.2018 - 13:45
Psavec: Velké ST.
|
31.10.2018 - 13:18
M.A.Rek: Psavec: Děkuju i za Bertu.
|
31.10.2018 - 13:04
Psavec: Máš za ST.
|
31.10.2018 - 12:14
Lilith: Hihi a ST* :-)
|
31.10.2018 - 09:33
M.A.Rek: valerie: To ona ráda. Děkuju.
|
31.10.2018 - 09:32
M.A.Rek: Ringo: Děkuju.
A přeji všem holkám, a pánům jakbysmet, pěkného koníčka i velkého pinďoura hned. |
31.10.2018 - 09:28
valerie: Určitě má, láska je věčná slečna a kdoví kde se náhle objeví, třeba je kousek vedle nás, jen s námi hraje si, je samý špás :-) hraje si s námi jen na schovávanou ST
|
31.10.2018 - 09:21
Ringo: Casto se princezny (ale i zeny neurozené) dockají obého - konícka i pindoura. ;-)
Je dobre, ze jsi toto téma nastolil. Napríklad i v tak slavné pohádce jako je Pysná princezna se neobjeví sebemensí narázka. |
31.10.2018 - 08:45
M.A.Rek: valerie: Děkuju. Ale kolik nás takových je, že jo? Já třeba postrádám toho bílého koně... :O)
|
31.10.2018 - 08:42
M.A.Rek: ttragelaf: Děkuju, snad později víc odpovím nějakým dílkem...
|
31.10.2018 - 08:42
valerie: Souhlasim, vždyť je to to nejdůležitější, líbí se mi ta básnička, nepoSTráda vtip
|
31.10.2018 - 08:15
M.A.Rek: Kapka: Děkuju
|
31.10.2018 - 08:12
Kapka: ST
|
31.10.2018 - 05:01
ttragelaf: P.S.
...abych nebyl jako náš prezident: nejsou všichni hloupí... ale, bohužel, ten trend ztráty hodnot a lpění na osobním prospěchu, individualismus, kariéra založená na udavačství a bezohlednosti, neochota něčeho se vzdát ve prospěch celku je velice patrná, jsem velmi rád, že tu někdo píše i o vlajce s modrým klínem a myslí to vážně... rádi v autech a vilách s plnými mrazaky telecích flakot zapomínáme |


