M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
10.11.2018 - 15:09
byron: Slušná nálož...:-).
ST
10.11.2018 - 10:31
Milena: ST
10.11.2018 - 09:57
xlps: Místo s dávnou vůní dřeva...:-)
10.11.2018 - 08:53
M.A.Rek: enigman: Děkuju. Ono jak komu.
10.11.2018 - 01:20
enigman: prostě nedat na slýchání...
09.11.2018 - 21:39
M.A.Rek: Lilith: Děkuju. Osud je vždy srandista, jen to občas nevidíme, nebo to vidíme úplně jinak.
09.11.2018 - 19:03
Lilith: Cesty života vedou všemi směry... většina z nás jimi projde... ať už těžko, či lehko, či s vypětím všech sil, či si jen tak proplave... osud je někdy srandista ;-)
ST
08.11.2018 - 20:19
byron: Člověk, když už si myslí, že nemůže, může ještě dvakrát tolik. Pokud má dost vůle a odhodlání, nenechá se strhnout okolím...jak píšeš, sere na ně.
Tady mluvím z vlastní zkušenosti.
ST
08.11.2018 - 16:18
Gándhí: báseň je vhodná jiSTě i pro chlapce ;)
08.11.2018 - 16:07
M.A.Rek: Kajuta: I já děkuji za návštěvu. Komu teče do bot a plave v průserech, tomu je lepší jít. My už snad můžeme plout. :O)
08.11.2018 - 16:00
Kajuta: Jít nebo dál plout ;-)

ST
07.11.2018 - 22:18
Psavec: Dobrá, ST.
07.11.2018 - 09:15
M.A.Rek: Kapka: Děkuju.
07.11.2018 - 08:35
Kapka: ST
07.11.2018 - 01:14
M.A.Rek: Kajuta: Takový bedna, co svádí manželky. Děkuju.
06.11.2018 - 22:27
Kajuta: Co to je ten televizor?

ST
06.11.2018 - 21:51
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
06.11.2018 - 21:51
M.A.Rek: valerie: Lilith: Květka Š.: Gándhí: byron: Děkuju Vám všem, díky i za rady, toto se zvládnout dá.
06.11.2018 - 20:02
Lilith: Paráda ;-) nemam TV ráda
ST
06.11.2018 - 19:36
Ringo: Aby došlo častěji na tvou šťávu, nesmí mít tak často šťávu televizor. ;-)
1 ... 295|296|297|298|299|300|301|302|303 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku