M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
31.10.2018 - 03:53
ttragelaf: My, občané České republiky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku,
v čase obnovy samostatného českého státu, věrni všem dobrým tradicím dávné státnosti zemí Koruny české i státnosti československé, odhodláni budovat, chránit a rozvíjet Českou republiku v duchu nedotknutelných hodnot lidské důstojnosti a svobody jako vlast rovnoprávných, svobodných občanů, kteří jsou si vědomi svých povinností vůči druhým a zodpovědnosti vůči celku, jako svobodný a demokratický stát, založený na úctě k lidským právům a na zásadách občanské společnosti, jako součást rodiny evropských a světových demokracií, odhodláni společně střežit a rozvíjet zděděné přírodní a kulturní, hmotné a duchovní bohatství, odhodláni řídit se všemi osvědčenými principy právního státu, prostřednictvím svých svobodně zvolených zástupců přijímáme tuto Ústavu České republiky...... každý den se střetávám se spoluobčany ti v továrnách za pásy a na stavbách jsou povýtce normální ti jakoby vyšší samý bakalář samý magistr samý docent a bůhví co co roním ? co asi ? |
30.10.2018 - 20:43
M.A.Rek: Lilith: Děkuju, zdá se, že víš.
|
30.10.2018 - 20:14
Lilith: Bať bať ;-)
ST |
30.10.2018 - 18:48
Kajuta: ST i za komentáře :)
|
30.10.2018 - 18:09
M.A.Rek: ttragelaf: No právě, wotomtoje.
|
30.10.2018 - 17:36
ttragelaf: láska ?
co je to ? |
30.10.2018 - 17:00
byron: Samozřejmě že má:-).
Má nespočet možných podob, je nevyčerpatelnou studnicí inspirace a její romantická poloha literám neskutečně sluší:-). Ať už je jakákoliv. ST |
29.10.2018 - 21:17
M.A.Rek: byron:
Nachází kdo hledá, mořeplavci na souši, i suchozemské krysy na moři. Ale ten, který nehledá - běda. |
29.10.2018 - 21:12
byron: Mám špatný pocit, že po 33 přečtení se otvor komentářům lehce uzavírá. Otevře se maximálně pro další hledače:-).
|
29.10.2018 - 21:10
M.A.Rek: byron: děkuju
|
29.10.2018 - 21:10
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju
|
29.10.2018 - 21:09
M.A.Rek: Psavec: Děkuju
|
29.10.2018 - 21:09
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju
|
29.10.2018 - 21:07
M.A.Rek: Lilith: Děkuju. Otvorové komentáře jsou vskutku skvělé...
|
29.10.2018 - 21:06
M.A.Rek: Psavec: Děkuju
|
29.10.2018 - 21:06
M.A.Rek: byron: Děkuju, taky jsem zvědav.
|
29.10.2018 - 21:04
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju
|
29.10.2018 - 21:02
M.A.Rek: byron: Děkuju
|
29.10.2018 - 21:02
M.A.Rek: Lilith: Děkuju
|
29.10.2018 - 20:07
Lilith: ST
|


