M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.11.2018 - 19:46
ttragelaf: ba, že znám a znal jsem
stovky a tisíce řádových sester u nás a po celém světě skromná a tichá práce v klášterech nenápadné duchovní bohatství péče o nemocné a chudé ne, není to dnešní Charita Charita je jen značka - a nemá dobré jméno |
23.11.2018 - 18:23
M.A.Rek: ttragelaf: Kdepak, o těch to asi není. Ani takové duše, bohužel, neznám. Tedy asi, kdo ví? Děkuji za komentář. Patří sem.
|
23.11.2018 - 17:41
|
22.11.2018 - 20:14
byron: No, chce to asi velké odhodlání a bezmeznou oddanost. Každého osobní rozhodnutí a boj. I když to je svým způsobem jistý druh masochismu:-).
Báseň to skvěle vystihuje. ST |
22.11.2018 - 19:33
Lilith: Všechno je fajné a je to tak ;-)
ST |
22.11.2018 - 18:38
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju. Koráb, leviatan, tomu rozumím, zde plujeme ve stejných vodách...
|
22.11.2018 - 18:30
|
22.11.2018 - 14:43
M.A.Rek: Květka Š.: Gándhí: Děkuju.
|
22.11.2018 - 14:42
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
|
22.11.2018 - 14:16
Květka Š.: ST... :-O)
|
22.11.2018 - 14:12
Květka Š.: **ST**
|
22.11.2018 - 13:51
Gándhí: ST*
|
22.11.2018 - 10:07
M.A.Rek: Romana Šamanka LadyLoba: Jak jinak, wotomtoje.
|
22.11.2018 - 09:17
Romana Šamanka LadyLoba: jako záleží
zda je dobrovolný anebo ne ten první celibát je fajn ten druhý? ten rozhodně ne! |
21.11.2018 - 22:08
M.A.Rek: Kapka: Gándhí: Děkuju.
|
21.11.2018 - 21:39
Gándhí: inu ST...
|
21.11.2018 - 16:09
Kapka: ST
|
21.11.2018 - 13:17
M.A.Rek: Gándhí: Děkuju.
|
21.11.2018 - 13:17
M.A.Rek: enigman: Děkuju a doufám. :O)
|
21.11.2018 - 10:45
enigman: bude...
|


