M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
16.11.2018 - 09:10
M.A.Rek: Romana Šamanka LadyLoba: Děkuju. Pořád je co objevovat. A je to mnohdy stejně krásné a náročné, jako obeplouvat mys Horn.
16.11.2018 - 01:03
Romana Šamanka LadyLoba: moc hezká, doufám, že to i ta tvoje ocení
15.11.2018 - 18:49
M.A.Rek: valerie:
kdo z nás někdy nečeká na očekávané?
Kdo z nás někdy neočekává nečekané?
Kdo z nás se někdy nečekaně nedočká?
Kdo z nás někdy nedočkavě nečeká?
Děkuju. :O)
15.11.2018 - 18:06
valerie: Co dodat? Umění je čekat větší nic neočekávat. Moc hezká báseň ST
15.11.2018 - 17:15
M.A.Rek: Kapka: Děkuju.
15.11.2018 - 17:11
Kapka: ST
15.11.2018 - 16:06
M.A.Rek: enigman: To je skvělé. Jak dlouho a kde?
15.11.2018 - 16:05
M.A.Rek: Lilith: Děkuju.
15.11.2018 - 16:04
M.A.Rek: byron: To jo, málokdy se prolínají. Děkuju.
15.11.2018 - 12:49
enigman: je to tak...já na majáku byl...
15.11.2018 - 10:33
Lilith: ST
14.11.2018 - 20:21
byron: Některá čekání bývají celkem zrádná ve svých očekáváních:-).
ST
14.11.2018 - 20:02
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
14.11.2018 - 19:18
Psavec: Moc fajn, ST.
13.11.2018 - 22:28
Ringo: Já když byl větší než maličký,
též četl povídky Batličky.

Tak jsme vlastně exkolegové. ;-)

(A také jsi mi připomněl stejnojmennou píseň Olympicu.)
13.11.2018 - 12:54
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
13.11.2018 - 12:52
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
13.11.2018 - 12:46
Psavec: ST.
13.11.2018 - 12:19
Psavec: ST,
12.11.2018 - 19:38
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju a zářím.
1 ... 293|294|295|296|297|298|299|300|301 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku