valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře k dílům uživatele :
27.03.2019 - 17:02
Kapka: ST
20.03.2019 - 22:22
Psavec: Povedená, ST.
19.03.2019 - 19:58
Kajuta: :) ST
19.03.2019 - 17:01
byron: prostě jsem se zasnil...:-)
ST
19.03.2019 - 13:15
Lilith: Jůůů, moc hezké :-)
ST
19.03.2019 - 10:52
vavaoko: Šťastnou ceSTu!
19.03.2019 - 05:37
ttragelaf: létejte
klíďo klíďánko

létejte

ST
17.03.2019 - 19:50
Psavec: ST.
17.03.2019 - 07:26
M.A.Rek: Jak jsme ješitní a přízemní, když si myslíme, že láska je zakázaná. Láska si to jistě nemyslí. Buď je nebo není. I když ví, že umí bolet... ST
16.03.2019 - 21:48
Elisabeth.S: BoleST k láskám
patří zvlášť k těm zakázaným:'(
16.03.2019 - 18:01
Lilith: Tichunké ST
16.03.2019 - 14:19
byron: Je to bolest osrdí...nevyléčitelné.
Moc pěkná báseň.
ST
16.03.2019 - 11:58
16.03.2019 - 09:21
Špáďa: Máš jej v srdci, to tě hřeje, a tajně toužit, by tě hřál celou, snad jen krásně bolí.
16.03.2019 - 08:35
valerie: Kapka: milá Kapičko, tvoje básnička mě potěšila a to že léta dlouhá nevyprchala vaše touha mě vlastně těší, děkuji ti, ta melodie je úchvatná, jen místy trochu k pláči
16.03.2019 - 02:48
Kapka: ST
cítím to takhle stejně
kéž bych to tak hezky napsala
jen kdybych se tolik nebála
vidím to beznadějně
mám ho, tam v dálce
drží nám palce
láska tajná a touha
ještě nám přeje
hladí a hřeje
už léta léta dlouhá
trápí nás, svádí
ale jsme rádi
že stále žije
a v srdcích bije
ta melodie...
14.03.2019 - 16:26
valerie: vavaoko: no tak to taky mám docela dobrej koláč je jako že něco chybí, třeba docela dost cukru :-) dík
14.03.2019 - 16:25
valerie: M.A.Rek: dík za verše, bezva. Ale co být docela zamilován?
14.03.2019 - 16:24
valerie: byron: takže přibližně napůl, hm, děkuji moc
14.03.2019 - 16:24
valerie: Lilith: ano to je přesně můj názor, dík
1 ... 32|33|34|35|36|37|38|39|40 ... 74

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku