valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.03.2019 - 17:02
Kapka: ST
|
20.03.2019 - 22:22
Psavec: Povedená, ST.
|
19.03.2019 - 19:58
Kajuta: :) ST
|
19.03.2019 - 17:01
byron: prostě jsem se zasnil...:-)
ST |
19.03.2019 - 13:15
Lilith: Jůůů, moc hezké :-)
ST |
19.03.2019 - 10:52
vavaoko: Šťastnou ceSTu!
|
19.03.2019 - 05:37
|
17.03.2019 - 19:50
Psavec: ST.
|
17.03.2019 - 07:26
M.A.Rek: Jak jsme ješitní a přízemní, když si myslíme, že láska je zakázaná. Láska si to jistě nemyslí. Buď je nebo není. I když ví, že umí bolet... ST
|
16.03.2019 - 21:48
Elisabeth.S: BoleST k láskám
patří zvlášť k těm zakázaným:'( |
16.03.2019 - 18:01
Lilith: Tichunké ST
|
16.03.2019 - 14:19
|
16.03.2019 - 11:58
divoženka1: ST
|
16.03.2019 - 09:21
Špáďa: Máš jej v srdci, to tě hřeje, a tajně toužit, by tě hřál celou, snad jen krásně bolí.
|
16.03.2019 - 08:35
valerie: Kapka: milá Kapičko, tvoje básnička mě potěšila a to že léta dlouhá nevyprchala vaše touha mě vlastně těší, děkuji ti, ta melodie je úchvatná, jen místy trochu k pláči
|
16.03.2019 - 02:48
Kapka: ST
cítím to takhle stejně kéž bych to tak hezky napsala jen kdybych se tolik nebála vidím to beznadějně mám ho, tam v dálce drží nám palce láska tajná a touha ještě nám přeje hladí a hřeje už léta léta dlouhá trápí nás, svádí ale jsme rádi že stále žije a v srdcích bije ta melodie... |
14.03.2019 - 16:26
valerie: vavaoko: no tak to taky mám docela dobrej koláč je jako že něco chybí, třeba docela dost cukru :-) dík
|
14.03.2019 - 16:25
valerie: M.A.Rek: dík za verše, bezva. Ale co být docela zamilován?
|
14.03.2019 - 16:24
valerie: byron: takže přibližně napůl, hm, děkuji moc
|
14.03.2019 - 16:24
valerie: Lilith: ano to je přesně můj názor, dík
|


