|
......jen jsem se "vypovídala".....
» 19.03.2012 » autorka: ivkaja » komentářů: 11(9) » tipů: 29 |
|
jistým výbojem...
» 20.03.2012 » autor: enigman » komentářů: 9(9) » tipů: 25 |
|
člověk má někdy takový ten podivný pocit :)
» 20.03.2012 » autor: Fanosh » komentářů: 10(9) » tipů: 21 |
|
...
» 21.03.2012 » autorka: zaba.zuzla » komentářů: 9(9) » tipů: 25 |
|
» 24.03.2012 » autorka: tulkava » komentářů: 17(9) » tipů: 17 |
|
Prapodivnost. Jako vždy.
» 25.03.2012 » autorka: ann-ihilation » komentářů: 10(9) » tipů: 16 |
|
Báseň psaná v roce 1997
» 26.03.2012 » autorka: jaroslava.anna » komentářů: 9(9) » tipů: 18 |
|
» 26.03.2012 » autorka: ďábel strážný » komentářů: 9(9) » tipů: 16 |
|
Jen tak...
» 29.03.2012 » autorka: Findë » komentářů: 10(9) » tipů: 26 |
|
Prostě je
» 30.03.2012 » autor: Otrik » komentářů: 10(9) » tipů: 25 |
|
» 30.03.2012 » autor: poustevník Jirka » komentářů: 9(9) » tipů: 18 |
|
http://www.youtube.com/watch?v=EzmN7ehB8VM&feature=related
Po přečtení Holocaustu, byste pochopili, co ta basen znamena....
» 31.03.2012 » autorka: whiolet » komentářů: 11(9) » tipů: 23 |
|
..vykrádání - sorry Martine.
» 02.04.2012 » autor: zenge » komentářů: 10(9) » tipů: 31 |
|
Nebyla jsem si tak docela jistá, kam zařadit tenhle můj "pokus". :3 Všem moc děkuji za tipy a komentáře u předešlých děl, mám z nich opravdu radost. :))
http://www.youtube.com/watch?v=mDlN99b0EBs&feature=endscreen
&NR=1
» 04.04.2012 » autorka: deep inside » komentářů: 11(9) » tipů: 18 |
|
Mírovi ♥
» 05.04.2012 » autorka: B-side » komentářů: 13(9) » tipů: 20 » Básně / Láska - vyznání |
|
On je vychcanej,a ne,že je štěstíčko:-))))
» 05.04.2012 » autor: Marcone » komentářů: 9(9) » tipů: 12 |
|
Vlastně odposlechnuto a jen doveršováno. Byl to povzdech kamarádky nad stavem svého vztahu.
» 07.04.2012 » autor: mutil » komentářů: 13(9) » tipů: 17 |
|
» 09.04.2012 » autor: sailorr » komentářů: 9(9) » tipů: 19 |



