Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
14.12.2011 - 12:32
..nebo na krásný vztah:).
14.12.2011 - 12:30
Nádherné vyšívání:)..
14.12.2011 - 12:29
Tak ta je super..na logopedii by jásali:)ST!
14.12.2011 - 12:27
pěkné moc.
14.12.2011 - 12:25
Mooc pěkný..skoro bych si myslela,že píšeš o Bethy:)..
14.12.2011 - 12:22
Mě rozum mře v noci téže
v levé,pravé hemisféře:)
14.12.2011 - 12:20
Psavec: Mbonita: Mario de Janeiro: labuť: Květka Š.: Kajuta: jc senior: enigman: carodejka: Bíša: Děkuji za tak krásné komentáře:)
13.12.2011 - 17:36
Modlitba z duše..
13.12.2011 - 14:35
Pravdivé.Pěkné:)..
13.12.2011 - 14:19
Supermartonátor: Čtu to celkem potřetí..STejně dobré jako prvně:)
13.12.2011 - 14:18
gabkin: snad jsi se nezbláznil??
13.12.2011 - 14:00
Krásná moc...plná emocí:)ST
13.12.2011 - 12:27
Květka Š.: Jojo tchyně a uzený:))
13.12.2011 - 12:25
Krásná..zaujala i podruhé..
13.12.2011 - 12:22
Děkuji:)))
13.12.2011 - 10:33
STále dobrá..žádné triky a teď budou prostocviky:)
13.12.2011 - 10:32
Ta je tak slaďoučká:)Kdeže je ta ulice?(cukrářka mi nevadí:)
13.12.2011 - 10:28
Od tvých slov se odvést nedá..najde ten kdo dobře hledá..krásná báseň:)S fotkama souhlasím zde nejsou třeba:)ST
13.12.2011 - 10:21
St za něžnost co v sobě máš..
13.12.2011 - 10:19
Nádhera starých časů:)ST
1 ... 370|371|372|373|374|375|376|377|378 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku