Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
13.12.2011 - 10:18
Kam se hrabe ten můj tchořík..takhle zčerstva to tu mořit:))))
13.12.2011 - 10:16
Je dobře že ji máš ráda je perfektná:)ST
13.12.2011 - 10:11
Nádherné verše..i obyčejný den může mít sílu ve tvém podání..klobouk dolu..
13.12.2011 - 09:31
Kajuta: Bravo našel..Samuel Beckett:)Jenže pak mi rybáře přišlo líto...takže v rybář konec se dočkal(někdy se ženy dají přirovnat k bohu)
13.12.2011 - 09:19
mám zkušenost..jedna stačí
i tak je to občas k pláči..
13.12.2011 - 09:02
Opravdu plné:)..
13.12.2011 - 08:57
Hodně dobrý..a ten konec:)))ST
13.12.2011 - 08:55
jdi do toho po hlavě..krásná:)ST
13.12.2011 - 08:53
Krása okamžiků
v jeho triku
vonící káva po ruce
klubko dvou těl
v proluce
pro duše..druhé vánoce:)Krásná hodně pověděla ST
13.12.2011 - 08:50
Lhát se nemá..jen milosrdná lež je povolena:)Krásné citu plné ST
13.12.2011 - 08:47
Že ty od srdce vždy tak bolí:(ST
13.12.2011 - 08:43
Ta bolí.
13.12.2011 - 08:41
Moc nyny:)..
13.12.2011 - 08:40
VlaSTenecké ti jdou též:))
13.12.2011 - 08:37
když si přeji..neznat jen prázdná nádraží.
13.12.2011 - 08:36
Plné ruce budou zas
trpělivost..chce to čas:)
13.12.2011 - 08:34
pěkně se četla.
12.12.2011 - 20:24
náprava prasklá u traku
list padá k zemi klouže
dým černý stoupá k oblakům
zrcadlo z nafty louže.Krásné,plné pocitů..pro mne dokonaloST
12.12.2011 - 20:04
postříbřil tiché údolí..krásné,jasné ST
12.12.2011 - 19:36
Tak ta zabolela:(
1 ... 371|372|373|374|375|376|377|378|379 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku