René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9424 / 13214
Komentáře uživatele :
27.08.2012 - 09:50
silné pocity vyvolává
25.08.2012 - 10:50
zavoněla mě pražci a nádražním bufetem
25.08.2012 - 10:46
rozoral jsem meze
zajíc nikam nezaleze
:)
25.08.2012 - 10:44
Znám ten hřbitov, ten kostel, klášter, celé poutní místo. Nedaleko od něj máme terapeutickou komunitu.
Doufám, že až tam zavítám, ještě tam to srdce najdu.
25.08.2012 - 10:34
hezkýýý
25.08.2012 - 10:31
říkal mě kamarád mající za ženu Němku
nevěděl bys o jiné, vyměnil bych ji za svoji Ulriku, už má rozhašenou hydrauliku
25.08.2012 - 10:16
doufám, že je to tvé téma jen teoretické, nikoliv osobní
25.08.2012 - 10:14
:) minulý týden jsem tam byl a je to tak jak díš
24.08.2012 - 10:25
a helemese, pohodová, líbezná báseň, doufám, že odráží něco z tvého života a že si užíváš
22.08.2012 - 20:10
zvířenka: Hazentla: Jsem poctěn, jen se tady klidně bavte dál. Aspoň si čtenáři řeknou - tio musí bát básnička, když má tolik komentářů :)
22.08.2012 - 09:16
Líbí se mi lehkost vyprávění, lidové pojetí a vtip
22.08.2012 - 09:15
byl jsem na dovči v u obyčejnýho rybníka a tak nějak krásný to tam bylo
22.08.2012 - 09:14
Potulný je východ slunce po svítání
lehce pravidelný
jako by čekal
až si přivstaneš ... vynikající
...a zbytek "jakbysmet"
22.08.2012 - 09:10
hezky se to čte,
krásnej rytmus,
ST
22.08.2012 - 00:23
takové trochu Jahelkovské
22.08.2012 - 00:22
XXXL brachu, to je jako nic
já těch X mám mnohem víc
21.08.2012 - 21:43
s.e.n: díky za zastzavení u mých výplodů a výpotků
20.08.2012 - 20:50
Líbí se mi v básni ono popsání jinotajů, vůbec takováto témata o slovech, rozhovorech, významech ... mám rád. Napadlo mě (jen technicky) něco z ratmem prostřední sloky. Ale nechci tím říct, že má verze je lepší.
Není. Je to jen nápad.
Obracíš na ruby každé mé slovo
hledáš co jsi ještě neobjevil
co v nich se ztratilo.
kráčíš ráda mezi řádky
jak myšlenka za hříbátky
20.08.2012 - 20:28
Včera jsme se vrátili z Jižních Čech. Hluboká, Kratochvíle, Třeboň, Lomeček, Rožmberk ...
Napsal jsem si pár nápadů na básničku odtud a koukám, že jsi mě předběhla.
17.08.2012 - 17:43
za odvahu a oběť ST
1 ... 426|427|428|429|430|431|432|433|434 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku