René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9424 / 13214
Komentáře uživatele :
30.09.2012 - 22:15
Slávka: neváháš co? prosím prosím, vysvětli
29.09.2012 - 00:17
to asi jo
27.09.2012 - 23:23
:-)
27.09.2012 - 23:18
povedené experimentování.
Má to dinamiku,
napětí
i překvapení,
příjemnej patos na konci
27.09.2012 - 23:15
chutné dílo
27.09.2012 - 22:53
nevšední téma,
27.09.2012 - 22:51
ty se sice utápíš v bezvědomí, mě však tvoje básnička k vědomí probudila
27.09.2012 - 22:50
čoveče, kam na to chodíš
26.09.2012 - 15:56
zajímavé obraty a obrazy
rozhodně nenudíš
26.09.2012 - 15:51
chci být taky ajťákem
mám však nízké IQ*
lepší je být žiďákem**
a umývat se v mikve***


* to je patrno i z úrovně básničky

** tímto se omlouvám všem Židům, kterých si velice vážím a vysvětluji - to slovo trapné jsem použil jen pro rým, jinak bych si to nedovolil.

*** rituální očistná lázeň
26.09.2012 - 15:07
Anežko,

vzdávám hold:

přirozenosti
vtipu
lidové moudrosti
rýmům
rytmu
jednoduchosti
lehkosti

ve tvé básničce
26.09.2012 - 15:05
vyslovuji obdiv nad délkou

já nejsem schopen vymyslit víc jak jednu až tře sloky
26.09.2012 - 15:02
víš co mě napadlo,
jestli v básničce není moc slov - láska a v některých místech moc slov. Že třeba, kdyby se sloky mérně očesaly např verš - Vnímat, láskou hoříš - nechat tam jen zvolání - hoříš, že by to mělo větší spád.

Ale třeba ne. A třeba i ona květnatost je právě tím, čím je tvá básnička rozkvetlá.
26.09.2012 - 14:20
mademoiselle secret: už jednou jsem tě chválil, že je tu konečně někdo, kdo jde v komentáři konečně dál, než je prohlášení - pěkné.
A znova jsem rád, že pokračuješ, díky. Pokud není autor trouba, je to pro jeho tvorbu výborné.

Teď k obsahu komentáře:
Podle mého gusta (nemyslím paní Fučíkovou) je tam hezkej dvojsmysl vytvořenej právě tím písmenem v závorce.
Roztouženě čekající mám přibližně na stejné hladině jako rdící.
Naprostý souhlas mám s tebou v tom, že báseň by mohla být lepší.
Taky jsem to Katce napsal a MOJE verze je samosebou geniální:

silné a pevné paže válečníka
co pro vášeň listy koky žvýká
přiléháš na mně, byť jen mírně zkrotlý
aby mi nůžky krkavici protly

:-)

PS, prosím, prosím, zastav se u mě, rád bych fakt doopravskou kritiku a slibuju, nebudu držkovat.
Jo a to výše psané ber jako legraci, mám rozvernou náladu.
26.09.2012 - 14:04
silné a pevné paže válečníka
co pro vášeň listy koky žvýká
přiléháš na mně, byť jen mírně zkrotlý
aby mi nůžky krkavici protly
26.09.2012 - 10:42
námět, obrazy, myšlenka - hezké
26.09.2012 - 10:02
moc povedená, nejlepší z tvých básní
26.09.2012 - 10:01
něžná
26.09.2012 - 09:52
Něžná básnička, jemná
26.09.2012 - 00:26
jo a ještě bych dodal, že - měsíc má svíci, kape vosk po vesnici - je geniální a ani Reynek by se za to nestyděl
1 ... 422|423|424|425|426|427|428|429|430 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku