René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře uživatele :
05.05.2014 - 21:53
Můj
šálek
čaje

taje
05.05.2014 - 21:51
krizekkk: Křižáku, díky, početl jsem si do sytosti
04.05.2014 - 19:36
mě matou ty opratě z jezevce
jezevce jsem sice jedl,(švagr ho střelil) ale opratě (asi z jeho kůže) jsme nedělali, neboť nás nenapadlo, že by se jimi dal pobízet měsíc
Asi proto, že já ani švára nejsme nymfy
04.05.2014 - 19:31
krizekkk: Jé, ty jsi poznal,že jde o vydavatele Floriana, přítele B. Reynka
04.05.2014 - 16:15
ani ťuk
závidím těm, co komuntují nademnou, že vědí
03.05.2014 - 21:55
život se láme do druhé poloviny
sčítám své prohry i své viny
a marně si kladu otázky jak dál
rok za rokem sklání moji hlavu ...
... tahleta slova mě inspirovala k jakémusi návratu ke kořenům:

Dík za život,
začal v skrytu
s trochou mléka na bradě.
Jako tenkrát se ke mně přitul
a ovce z roklí vyváděj,
Když zaběhnou se, lehko není,
snadno sklapne pevná mříž.
Dík za trávu, louky, nalezení
za bezpečí, které probouzíš.
03.05.2014 - 21:31
už jsem četl optimističtější
03.05.2014 - 20:22
něžná
03.05.2014 - 19:00
hluboce
nebo nic
pohled z poza
okenic
03.05.2014 - 18:58
hluboce
z hlubin dávnověku
nakouknutí
pode deku
tajemství
03.05.2014 - 18:30
hlubinný pohled do útrob jara
02.05.2014 - 09:22
můj vztah
ke svátku práce
rodil se dost
křivolace

mám to v genech
mám to v původu
že nechtěl jsem
do májových průvodů

teď už se nikam nemusí
od rána pivo
lil jsem si do pusy
:-)
02.05.2014 - 09:10
barvité
romantické
krásné
02.05.2014 - 09:08
básněnka:

Já taky nemiluju noční kání
srdci blíž je chvála
za svítání
02.05.2014 - 08:26
suprové spojení složité mystiky přetváření bytí s technikou krásně srozumitelného napsání
02.05.2014 - 08:22
Leptám prý úsvit
hřadujícími kopřivami
barvou všech třezalek
ržáním náprstníků
a slovy básníků - botaniků
02.05.2014 - 08:20
básněnka:
v tu noc
kdy jsme snad
nejvíc sami
modlíváme se
otázkami
01.05.2014 - 01:46
myšlenka pouhá: ok
30.04.2014 - 12:29
PierRe Vesper: Máš pravdu, není to jen bulvár, ale podobné móresy mají všude možně, dokonce i ti, kterým se říká - veřejnoprávní
30.04.2014 - 10:03
Stojím za názorem, že sranda se může udělat z čehokoliv.

A i přes tento můj názor je mi jí obrovsky líto.
A když jsem slyšel, jak jde vlaku vstříc a sedá si před ním mezi koleje, hrkly mě do očí slzy

Já jsem tvé miniatuře tip dal i přes ty moje slzy.

Také jsem na včerejší událost reagoval:
http://www.libres.cz/dilo/123490-bulvare/
1 ... 307|308|309|310|311|312|313|314|315 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku