René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře uživatele :
09.11.2016 - 09:06
PP*

* povedená pocitovka
09.11.2016 - 09:04
Špáďa:

ten var moh by být varem pervitinu

to je jak barva vpíjená v klovatinu
08.11.2016 - 09:39
brrr, děsivá představa
07.11.2016 - 19:17
není to špatný
07.11.2016 - 18:30
Guanti Rosi: dík
07.11.2016 - 18:30
Adramelech: máš recht, je to dnes horší
07.11.2016 - 08:08
Adramelech:
Jenom malé doplnění k drogové situaci za socializmu:
Efedrin se nelegálně užíval už v padesátých letech, pervitin od poloviny sedmdesátých let. Rozšířené bylo braní trifenidilu a spousty druhů léků opiátů, hypnotik,barbiturátů.
Z kodeinu se podomácku vyráběl brown - měl téměř stejný účinek jako tehdy nedostupný heroin.

Já jsem začal pracovat na poli drogových závislostí v roce 1994. Celá naše organizace byla založena v roce 1991. A právě hned ten počáteční nával závislých byl z lidí, kteří se závislými stali z socializmu.
06.11.2016 - 13:50
3x
jo, jo, jo!
05.11.2016 - 14:20
má to nápad

dobře že tě napad
05.11.2016 - 14:15
přepestřepestrobarevná
05.11.2016 - 14:13
dost dobrý,
fakt jo
05.11.2016 - 14:12
nemůžu se dočkat na to příště mezi námi

... povedený

a je toho tam víc
05.11.2016 - 14:10
mně se líbí ona náladovost smíchaná s blízkým podáním
05.11.2016 - 14:09
Jsi moc mladý kmet,
nezkušený veterán.

... dost dobrý
05.11.2016 - 14:08
má nápad
05.11.2016 - 14:07
má to atmosféru
05.11.2016 - 14:06
to vůbec není špatné!!!

třeba ta první sloka dostane hned od začátku skvělé tempo, je jak horská bystřina, klidně by se to dalo zpívat

možná škoda, že její poslední řádek: vylitých kalamářů pln,
ono tempo zabrzdí.

napadla mě tato varianta
nechci tím říct, že je lepší než tvoje sloka, nevystihuje přesně tvůj děj

jde jen o rytmickou změnu:

Na konci útesů
zrádných vlnobití
dál už to nesnesu
každý den o přežití
05.11.2016 - 13:51
překvapilo mě to, myslím ono zhudebnění a provedení

myslím tím, příjemně

ps napadlo mě, kvůli rýmu, jestli nedat - zádech - nádech

i když chápu, že technicky vyřknutí jde pouze na výdech, neboť ten rozechvěje hlasivky
05.11.2016 - 10:21
sice by se dalo polemizovat o tom, jestli žena nezná zloby, zažil jsem v terapeutické praxi leccos ...

ale o některých, to co píšeš, platí
05.11.2016 - 10:12
matousekKkrejca: já ty krátké mám taky moc rád, protože dlouhou většinou nevymyslím
1 ... 166|167|168|169|170|171|172|173|174 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku