René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře uživatele :
04.12.2016 - 13:11
sluncem
a jasem zalitá

láska
ta z ní prosvítá
04.12.2016 - 13:07
toužebná
04.12.2016 - 13:06
šel jsem popřát Blance
nesl jsem jí kytičku

vyjel z ní však tirák
přeměnil mě v placičku
02.12.2016 - 16:34
pohodová
02.12.2016 - 07:09
zenge:
včera mi psal, že se odhlásí, loučil se, ne však se životem

už to takto udělal víckrát, tak doufám, že zas přijde až splín odejde
02.12.2016 - 07:05
Ringo:
spalo se mi nádherně :-)
01.12.2016 - 16:23
vítej

a ať ti to tady píše!
01.12.2016 - 09:21
až předvánoční nálada na mě vyskočila
01.12.2016 - 00:54
pěstičkou (jako dětskou) buší

... vytanulo mi od klasika:

Dřevorubec

Dřevorubec dříví kácel,
sekl se a vykrvácel.
Marně svíral pěstičky,
neměl krevní destičky.
01.12.2016 - 00:52
jen míň jím a méně piju,

... to bych chtěl taky zažít

:-)
01.12.2016 - 00:50
posmutnělá
zcela
01.12.2016 - 00:50
barevné posmutnění
01.12.2016 - 00:48
líbí
01.12.2016 - 00:48
Jsi zase malým klukem.
Aspoň tady.)

... příjemná nostalgie
30.11.2016 - 14:48
ST za ten Vulkán

René Vulkán
30.11.2016 - 14:42
týýý brďo

To je pecka každým coulem!!!

PS

pro ty kteří užívají metrický systém - to je pecka každým milimetrem
30.11.2016 - 12:41
Jsou to totiž
spřízněné duše
co se ve velkém světě našli
A jednají na rovinu,bez retuše
A co hlavně
nechovají se
ke svým bolům hluše.

Proto amor vystřelil z kuše…

... velký dar
29.11.2016 - 16:04
dost dobrý
27.11.2016 - 18:41
Berenika:

:-) hezkej příměr

v našem případě šlo o to, že Voříškovi z Hodějic byli katolíci a Dunajovi z Heršpic evangelíci.

No a svatbu u nevěsty v Hodějicích, v katolickém kostele, by evangeličtí Heršpičáci nepřežili :-)
27.11.2016 - 18:25
Klečící dvojice sester se vyznává z ohně ... dost dobrý
1 ... 163|164|165|166|167|168|169|170|171 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku