René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13219
Komentáře uživatele :
07.01.2017 - 12:58
tady se nedá nic ST
07.01.2017 - 09:58
asi potřebovala bezpečí
asi potřebovala nadhled při svých iracionálních náladách
asi potřebovala splnit co sama nevěděl co to je

ale pravděpodobně by ani to nestačilo
06.01.2017 - 11:42
tak aspoň v předu, aby to stálo za to
06.01.2017 - 11:15
Ringo:
Dílo se sice hodí i pro Marušku, ale teď by jej neoceniala, má Měsíčky
06.01.2017 - 01:32
Ještě jsem viděl:

Čert jí moč
Gazík
Třetí špryc
Křemílek a Dřevomorka
Anděl káně
04.01.2017 - 22:08
Lilith: a jo, vidíš, to jsem zapomněl, jakej chceš Tip či SuperTip?
04.01.2017 - 10:02
no teda, Kajuta to napsal ...
to neštychnu
04.01.2017 - 09:59
usínat na hromadě otazníků není zas tak zlé
jsou oblé

takové usínání na hromadě vykřičníků, prokřičíš celou noc

a ještě mě k tomu napadá, že první kdo usínal na tečkách, byla princezna na hrášku
04.01.2017 - 09:56
o 5 vysoká qalita
04.01.2017 - 09:55
klaun v manéži
je Polívka
04.01.2017 - 09:50
noc
a v ní
duní Qvíni

Nový rok

Budem jiní?

Nový rok
a zpívá Fredy

Budem redy?

... uvidíme na přesrok
04.01.2017 - 09:45
Tara:

V Brně zase sněží
Tvé ST je pro mě věží

:-)
03.01.2017 - 22:38
první dva verše jsou nejlepší
03.01.2017 - 17:43
no, vono někdy vybrečet se ...
03.01.2017 - 16:30
svěží
02.01.2017 - 15:15
přidávám se ke komentátorům výše

PS
koukal jsem do toho, co píšeš o sobě a našel odkazy na hudbu
no a protože jsou to i moji oblíbenci, řek jsem si, že by ti mohlo udělat radost toto:

https://www.youtube.com/watch?v=BERd61bDY7k

nepředpokládám, že bys to neznal
02.01.2017 - 09:56
Buď vítán!
A spoustu nápadů a inspirace ti přeji!
01.01.2017 - 22:46
no teda, to je vzácná návštěva
31.12.2016 - 10:26
Tak hele, královno!

Jestli po tím tvým pláštěm načapám Kaje,
vyškrábu ti oči, čůzo!

Gerda
30.12.2016 - 07:03
:-)
:-)
:-)

třikrát
1 ... 159|160|161|162|163|164|165|166|167 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku