René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře uživatele :
12.01.2017 - 07:45
Ringo: jo j, sprostý dopisy, ty mají váhu
|
11.01.2017 - 08:25
Vrána
prý že vrána nosí holky slyšel jsem to od cikána tomu věří snad jen Polky a to jenom alkoholičky nikoli však katoličky pokus o stupidně - vtipnou odezvu PS tvoje báseň je jedna báseň |
10.01.2017 - 23:39
hmmm
... citoslovce obdivného a spokojeného zamručení |
10.01.2017 - 23:38
Tohle se mi líbí:
Jedni neví, kdy přestat Druzí, kdy začít A Ona, která měla poslouchat, je už pryč... |
10.01.2017 - 23:36
Zuzano, má to děj
je v tom poetika jako malej mínus vidím rýmování O rýmech platí - když už rým, tak kvalitní |
10.01.2017 - 23:24
já vždycky žasnu nad tou jásavou čistotou
tvých veršů |
10.01.2017 - 22:29
Kajuta: dík za metafory, ten můj komentář měla být veselá asociace
|
10.01.2017 - 19:10
hélium to nehoří
to mi řekla Vanda v lahvi byl však vodík a to byla švanda |
10.01.2017 - 07:53
snad měl jen malej pokojíček bez oken
:-) |
10.01.2017 - 07:47
dík za přání
povedené obsahem i zpracováním |
10.01.2017 - 07:44
barvitá
a to navzdory převládající barvě bílé |
10.01.2017 - 07:42
hravá
lítací štíhlá |
10.01.2017 - 07:40
mám 2 teorie
všechny problémy jsou z nedostatku chlastu za všechno můžou trpaslíci |
09.01.2017 - 16:23
úsměv
|
09.01.2017 - 16:23
Vítej mezi námi
a ať se ti tady pěkně píše, Aničko. |
09.01.2017 - 16:18
Dusbaba: ne
|
07.01.2017 - 19:34
ahoj, potřebuješ vyhecovat k další tvorbě?
|
07.01.2017 - 19:33
ta je, že zima taje
|
07.01.2017 - 18:48
já jsem honil pincka po Vysočině
|
07.01.2017 - 18:46
jsi geniální
už jen: U břehů Nilu žádný hill, kde bych svou lyži o svah řízl jen bláto, horko, krokodýl a to mne vleče k nihilismu ... chce hlavu koumáka |


