Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
24.08.2012 - 10:20
Vyznání lásky slunci, pláži
tím myslím moři a hlavně muži
k němu se všechny lásky váží... ST
24.08.2012 - 08:52
Hvězda k zemi letí
je to jasná zpráva
dneska smutno je ti
však naději ti dává... ST
24.08.2012 - 08:47
Tleskám, jak dobře jsi to vySTihla!
23.08.2012 - 23:25
Pohlazení... ST
23.08.2012 - 21:16
Jo, dokuď je štěňátko maličký,
odpouštím všechno, i loužičky.
23.08.2012 - 21:11
Ano, a můžeš i nahlas, o naději... ST
23.08.2012 - 16:27
Moc se mi to líbí... ST
23.08.2012 - 16:24
:-) pobavila
23.08.2012 - 16:23
V bílé tmě letního večera
zazáří hvězdy, měsíce svit
básně si psát, to je nádhera
s láskou vyjádřit vzájemný cit
23.08.2012 - 14:01
Co odešlo se nevrátí, snad z paměti se neztratí... ST
23.08.2012 - 13:58
Když neseš si radost, přidám ST
23.08.2012 - 10:48
Pěkné, doST k zamyšlení
23.08.2012 - 10:43
S napětím čteno, spokojenoSTi dosaženo - dobře to dopadlo :-)
23.08.2012 - 10:38
DoST se mi líbí.
23.08.2012 - 10:33
ST
22.08.2012 - 21:13
Romantik zapláče a není divu
za lidi stydí se Vltava
takové tlačení, raději k pivu
i když ti tvůj háček vynadá :-)
ST!
22.08.2012 - 20:54
Fajn... ST
22.08.2012 - 18:43
Pěkně vystiženo.
22.08.2012 - 18:00
Hezké...
22.08.2012 - 17:57
Je to bezva napsaný ST!
1 ... 738|739|740|741|742|743|744|745|746 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku