Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
18.08.2012 - 13:28
Moc hezké... ST
18.08.2012 - 13:19
Jo, jsou pokrytci, od nich radši dále
co a jak Bůch, dohady neuSTálé...
18.08.2012 - 13:06
Na chaloupce žít je krásné,
ta práce kolem už vadí
nestíhám, je víc než jasné
pak zvládnou to naši mladí
17.08.2012 - 21:57
Bez lásky není života
žádné bohatství nestačí
bez lásky je jen samota
a místo květů bodláčí
ST
16.08.2012 - 10:18
Taky se mi líbí.
16.08.2012 - 09:19
Moc pěkně řečeno... ST
16.08.2012 - 09:17
Tam, kde je voda čistá
hledám si svoje místa.
Kráásně jsi to napsal... ST
15.08.2012 - 22:26
Tóny chmurné v básni
vzpomínkami zkrásní
smutek zaženou
s řekou kouzelnou
ST
15.08.2012 - 21:20
Řekla bych totéž, co Tulkava tak pěkně vyjádřila.
15.08.2012 - 09:58
Tenhle vlak nechám ráda ujet, hezky jsi to napsala... ST
15.08.2012 - 09:27
Tvé básně jsou perly... ST
15.08.2012 - 09:24
Marně se ptám
co a jak, kam
co bude pak
až vzlétnu do oblak...
ST
15.08.2012 - 09:03
S úsměvem ti to jistě sluší, i když s poraněnou duší není do smíchu. Chce to čas, ten léčí nás... ST
14.08.2012 - 18:16
Líbí... ST
14.08.2012 - 11:38
hezké... ST
14.08.2012 - 09:35
ST
14.08.2012 - 09:34
Hezké verše ST
14.08.2012 - 09:33
Moc pěkně povedené
ST!
14.08.2012 - 09:31
Taky se mi moc líbí... ST
14.08.2012 - 09:30
Krásné vyznání
ST
1 ... 740|741|742|743|744|745|746|747|748 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku