Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
11.09.2012 - 19:29
Ještě se to nezdá, ale je to tady
podzim se nám vkrádá z polí do zahrady... ST |
11.09.2012 - 19:26
S bručounem je špatné žít, ty však umíš pobavit! ST
|
11.09.2012 - 18:59
To je krásný! ST
|
09.09.2012 - 22:50
Moc pěkné... ST
|
31.08.2012 - 12:41
vavaoko: Díky! Těším se...
|
31.08.2012 - 10:39
Krásně jsi to vystihla, už to vidím... ST
|
31.08.2012 - 10:36
Hezké... ST
někdy naladí na celý den říkám si škoda /či dobře/ že byl to jen sen |
30.08.2012 - 23:19
Že by to bylo řešení?
Ať už se radši nežení :-) |
30.08.2012 - 21:50
Taky se mi moc líbí... ST
|
30.08.2012 - 19:44
Zase jen oči valím
dech mi to skoro vyrazí zas SuperTipem chválím tvé povedené obrazy |
30.08.2012 - 19:07
ST
|
30.08.2012 - 19:02
Všem dík!
|
30.08.2012 - 16:03
To je dobře...
|
30.08.2012 - 14:18
:-) to by byl její konec
|
30.08.2012 - 13:57
ST
|
30.08.2012 - 10:48
Jo, líbí se mi, text a hlas i hudba emotivní... ST
|
30.08.2012 - 10:42
Hezká básnička pro tvého rytíře.
|
29.08.2012 - 22:10
Moc hezké. Já také říkám - kéž bych mohla... stisknout ruku tvou zas, kam asi odvál tě čas, to ostatní jak píšeš ty. ST
|
29.08.2012 - 21:23
Moc hezké... ST
|
29.08.2012 - 19:13
Nenecháš se ďáblem zmásti
on doved by tě do propasti u cesty odlož tíhu kamení cesta se stáčí k jihu, dobré znamení jistě se i prach usadí čas, dobrý přítel, poradí... snad zas půjdeš svojí cestou rád ST |


