Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
11.09.2012 - 19:29
Ještě se to nezdá, ale je to tady
podzim se nám vkrádá z polí do zahrady... ST
11.09.2012 - 19:26
S bručounem je špatné žít, ty však umíš pobavit! ST
11.09.2012 - 18:59
To je krásný! ST
09.09.2012 - 22:50
Moc pěkné... ST
31.08.2012 - 12:41
vavaoko: Díky! Těším se...
31.08.2012 - 10:39
Krásně jsi to vystihla, už to vidím... ST
31.08.2012 - 10:36
Hezké... ST
někdy naladí na celý den
říkám si škoda /či dobře/
že byl to jen sen
30.08.2012 - 23:19
Že by to bylo řešení?
Ať už se radši nežení :-)
30.08.2012 - 21:50
Taky se mi moc líbí... ST
30.08.2012 - 19:44
Zase jen oči valím
dech mi to skoro vyrazí
zas SuperTipem chválím
tvé povedené obrazy
30.08.2012 - 19:07
ST
30.08.2012 - 19:02
Všem dík!
30.08.2012 - 16:03
To je dobře...
30.08.2012 - 14:18
:-) to by byl její konec
30.08.2012 - 13:57
ST
30.08.2012 - 10:48
Jo, líbí se mi, text a hlas i hudba emotivní... ST
30.08.2012 - 10:42
Hezká básnička pro tvého rytíře.
29.08.2012 - 22:10
Moc hezké. Já také říkám - kéž bych mohla... stisknout ruku tvou zas, kam asi odvál tě čas, to ostatní jak píšeš ty. ST
29.08.2012 - 21:23
Moc hezké... ST
29.08.2012 - 19:13
Nenecháš se ďáblem zmásti
on doved by tě do propasti
u cesty odlož tíhu kamení
cesta se stáčí k jihu, dobré znamení
jistě se i prach usadí
čas, dobrý přítel, poradí... snad
zas půjdeš svojí cestou rád
ST
1 ... 734|735|736|737|738|739|740|741|742 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku