Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
29.08.2012 - 16:43
Pocity, které bolí, bohužel... st
|
29.08.2012 - 13:25
Krásný, mnohé jsem v tom našla
ST |
29.08.2012 - 13:23
Neznámí ve svých bolestech a strázních
Lidi z planety Země ... Láska je osvobodí ST |
29.08.2012 - 13:19
Souhlasím s labutí a ST dávám ti!
|
29.08.2012 - 11:08
Krásné. Zrovna se na ně dívám... na stěně je mám, ne od van Gogha, vnučka malovala :-)
ST |
29.08.2012 - 10:03
Až najde se, sama svou růži ti přinese. Krásně napsáno... ST
|
29.08.2012 - 09:56
To mně píšeš z duše, ještě pálí ve vzpomínkách... ST
|
29.08.2012 - 09:48
Úžasná, skvělá, vzpomínky vyvolala... ST
|
29.08.2012 - 09:41
No jo, hajzlík a je mu přáno...
Máš to skvěle zveršováno ST |
29.08.2012 - 09:35
Tohle se mne taky týká
postelová erotika. ST |
29.08.2012 - 09:28
Určitě měl asi třista a nějaké drobné k tomu
proto se stovkou se vrací domů Že sto kilo, no to teda! Zkus být pár dní bez oběda :-) |
29.08.2012 - 00:20
:-) ST
Někdy je to opačně necítí se stará, bábí děd ji nechce, nezačne ale ji sex ještě vábí ve sváteční halence stále jí to sluší tak si našla milence dědu s mladou duší |
28.08.2012 - 22:18
Voní... sluncem a těmi koláči
ST |
28.08.2012 - 16:30
Ztracený obzor ve žluti
v tajemném najdeš údolí do shonu nic tě nenutí tam ranní chvíle dovolí chutnat ještě sluneční svit Červánky večerem hoří pro štěstí, lásku musíš jít než do stínu noc se vnoří Když léto voní krajinou minuty do svých dlaní chyť ať tě ty krásy neminou vzpomínkám napni pevnou síť! ST |
28.08.2012 - 14:56
NoSTalgie, líbí se mi...
|
28.08.2012 - 12:50
Moc pěkně jsi to napsala... ST
|
28.08.2012 - 03:21
STojí za přečtení***
|
27.08.2012 - 23:19
Jiskří krásně... ST
|
27.08.2012 - 21:57
Verena: To mě těší! Dík.
|
27.08.2012 - 21:55
Bezva čtení, SuperTip je málo!
|


