Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
10.08.2012 - 23:11
Hezké... ST
|
10.08.2012 - 23:05
To je hezké
ST! |
10.08.2012 - 10:20
Slova mohou udělat radost i žal...
|
09.08.2012 - 21:01
Zabolela... ST
|
09.08.2012 - 20:59
Pochmurná za ST
|
09.08.2012 - 20:54
Pěkné...
|
09.08.2012 - 20:53
Hezky!
|
09.08.2012 - 15:36
Pěkná
|
09.08.2012 - 15:34
Moc hezká, prima básnička, pobavila... ST
|
09.08.2012 - 15:32
Moc hezké... ST
|
09.08.2012 - 15:30
Pěkné. Bohatě sám - to znám.
|
08.08.2012 - 23:16
Hezké
|
08.08.2012 - 20:19
Ať stále kvete
ST |
08.08.2012 - 20:13
Moc hezké... ST
|
08.08.2012 - 20:12
Pěkně napsáno... ST
|
08.08.2012 - 20:11
Taky se mi líbí... ST
|
05.08.2012 - 12:02
Přízemi citu napsána
až budou zahnány slzy s úsměvem vkročíš do rána snad přání se splní brzy ST |
05.08.2012 - 11:40
Moc fajn
ST |
05.08.2012 - 11:35
Kdysi já čile do práce
musela před čtvrtou běžet teď vstanu kdy se mi zachce konečně poránu svěže :-) ST |
05.08.2012 - 11:11
Taky je miluju, ano, nemluví, ale znají způsob
jak potěšit. Jsou nádherné a ševelením řeknou mnoho ST! |


