jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
12.09.2016 - 19:16
Mě se líbí hned první verše. Je v tom pravda.....ST:-)))
|
12.09.2016 - 19:13
Stačí několik slov, abychom pochopili duši a srdce autora, který tyto líbezné verše napsal....ST:-)))
|
12.09.2016 - 19:09
Lilith: děkuji moc
|
12.09.2016 - 18:35
Moc pěkná.Miří až do hloubí duše....ST
|
12.09.2016 - 10:20
Velice hezké....ST:-)))
|
12.09.2016 - 07:02
ST:-)))
|
12.09.2016 - 06:58
oceán plný lásky.....ST:-)))
|
12.09.2016 - 06:55
ST
|
11.09.2016 - 19:20
Emma Wallace: někdy mi to hodnš vadí, když mám být sama....děkuji
|
11.09.2016 - 19:05
Ringo: děkuji Ti za milé přání. Někdy toho smutku bylo příliš mnoho
|
11.09.2016 - 18:13
ta nemá chybu, je dokonalá.....ST:-)))
|
11.09.2016 - 18:11
zahořklá hostie času...tak prostá a přitom tak významná slova.....ST
|
11.09.2016 - 18:07
ST***
|
11.09.2016 - 18:04
Tara: děkuji za milý komentář
|
11.09.2016 - 18:01
krizekkk:děkuji za přečtení
|
11.09.2016 - 18:01
řeka:Je mi krásně v Tvém objetí, bolest je menší....děkuji
|
11.09.2016 - 17:09
Kyselé jablko to je pecka.....ST***
|
11.09.2016 - 16:58
je to dokonalé....ST
|
11.09.2016 - 16:56
ST***
|
11.09.2016 - 16:54
ST***
|


