jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
26.08.2016 - 20:32
bolestné stehy i vzkazy nza protějším břehu....ST:-)))
|
26.08.2016 - 12:34
Ten závěr je velice smutný.....ST:-)))
|
26.08.2016 - 12:15
ST:-)))
|
25.08.2016 - 11:14
ST:-)))
|
25.08.2016 - 11:12
ST:-)))
|
25.08.2016 - 11:12
ST:-)))
|
24.08.2016 - 09:20
krizekkk: to jen někdy přijde na návštěvu stesk..díky
|
23.08.2016 - 20:29
Adramelech: děkuji za přečtení
|
23.08.2016 - 14:05
pedvo: díky za přečtení
|
23.08.2016 - 13:02
ST:-)))
|
23.08.2016 - 12:59
Moc pěkné. Málo slov a řečeno mnoho.....ST:-)))
|
23.08.2016 - 12:57
krásné a něžné vyznání....ST:-)))
|
23.08.2016 - 12:54
blue: v pořádku já už noviny také nekupuji
|
23.08.2016 - 01:44
blue:děkuji za komentář, ale mě by se časopis nebo knížka nerýmovaly
|
22.08.2016 - 20:56
Pěkné počteničko, hned se zlepší nálada...ST:-)))
|
22.08.2016 - 20:51
Radku, líbí se mi Tvé verše a zároveň dodávám, že děláš skvělé fotografie.....ST
|
22.08.2016 - 18:44
divoženka1: Děkuji moje milovaná, ani nevíš jak by mi s tebou chutnalo. Díky za pozvání.
|
22.08.2016 - 18:08
Právem zasloužené ....ST:-)))
|
22.08.2016 - 18:05
Ringo: není všechno úplně černé, ale někdy přijde taková smutná nálada...děkuji moc za komentář
|
22.08.2016 - 18:03
libour: děkuji za přečtení a komentář
|


