jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
06.10.2016 - 22:19
Umíš naslouchat a psát o tom.....ST***
|
06.10.2016 - 22:16
Popřemýšlím o tom, je to zajímavá úvaha.....ST***
|
05.10.2016 - 21:22
To je pěkně napsané.....ST
|
05.10.2016 - 21:19
To je nádherné čtení....ST
|
05.10.2016 - 21:16
Ten závěr mi hovoří z duše....ST***
|
05.10.2016 - 21:14
četla jsem několikrát, velice se mi líbí
|
05.10.2016 - 21:09
Jako vždy skvělé.....ST
|
05.10.2016 - 21:01
Mbonita: výborný nápad, dnes by se hodil, děkuji moje jmenovkyně
|
05.10.2016 - 20:59
zenge: Děkuji za přečtení
|
05.10.2016 - 20:30
Kapka: Mám ho také ráda.....díky
|
05.10.2016 - 15:40
s Tvým laskavým srdcem určitě potkáš velkou lásku....ST
|
05.10.2016 - 15:37
Philogyny: Dobře děláš, tu vůni nelze zaměnit.....díky
|
05.10.2016 - 15:33
Psavec: děkuji a jsem ráda, že jsi četl
|
05.10.2016 - 10:23
ST***
|
04.10.2016 - 23:17
Adramelech: pěkný komentář....díky
|
04.10.2016 - 21:54
detektor:děkuji za komentář a přečtení
|
02.10.2016 - 02:11
ST***
|
01.10.2016 - 19:11
ST:-))))
|
01.10.2016 - 19:10
Píšeš pěkně.....ST
|
01.10.2016 - 19:09
ST
|


