jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
17.08.2016 - 19:49
Byla jsem tam a doporučují všem. Jenom jsem tam pociťovala takový zvláštní smutek. Jako by bylo něco zakleto v jeho zdech. A Tobě velké díky za ztvárnění. ST:-)))
|
17.08.2016 - 18:59
ST:-)
|
17.08.2016 - 17:39
Moc pěkné...ST:-)
|
16.08.2016 - 08:10
i to se může stát a dlouho to bolí.....ST
|
16.08.2016 - 08:06
ST:-)))
|
16.08.2016 - 01:43
velice se mi líbí....ST:-)))
|
16.08.2016 - 01:38
Emma Wallace: děkuji za přečtení
|
15.08.2016 - 10:11
Jednou jsem našla kocourka. Pěkného, černého jako uhlí. K mému údivu měl zanedlouho koťata. Už to nebyl Lumpík, ale Mařenka.....ST
|
15.08.2016 - 10:06
úcta k památkám po babičce mě dojala....ST:-)))
|
15.08.2016 - 10:03
ST:-)))
|
15.08.2016 - 10:02
pokorné ST
|
15.08.2016 - 10:00
Velmi mě zaujaly Tvé verše, každé slovo.....ST:-)))
|
15.08.2016 - 09:57
Určitě budeš vyslyšen, takovému vyznání nelze odolat....ST:-)))
|
14.08.2016 - 19:44
ST:-)))
|
14.08.2016 - 15:58
ST:-)))
|
14.08.2016 - 14:25
Nesmíš být smutný. snaž se bojovat,,vzepřít se osudu. Jsi ještě mladý a život máš před sebou....ST
|
14.08.2016 - 12:41
Asi začíná skleróza.....ST
|
14.08.2016 - 11:37
Stačí radovat se a umět žít.....ST
|
14.08.2016 - 11:29
To je nádhera...Palička máku se zrnky myšlenek...ráda bych Ti dala více ST, ale mohu pouze 1
|
14.08.2016 - 10:18
Připomínáš co už se nevrátí. Hejna hus na každé vesnici, sbírání klásků a obilí svázané do snopů....ST
|


