jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
04.12.2016 - 11:06
vavaoko: Díky, mám upřímnou radost
|
04.12.2016 - 07:57
Kajuta: Děkuji, velice si vážím tvých komentářů
|
04.12.2016 - 06:25
Máš pravdu, čas nejde vrátit ani o jediný den ....ST
|
04.12.2016 - 06:23
Kapka: Díky moc
|
04.12.2016 - 01:51
Nepadej, vzhůru leť....ST
|
04.12.2016 - 01:49
Moc pěkné.....ST
|
04.12.2016 - 01:48
ST***
|
04.12.2016 - 01:43
Zajímavé, líbí se mi......ST
|
04.12.2016 - 01:41
ttragelaf: Ty tvé komentáře jsou tak pěkné, že předčí mou báseň.....díky
|
04.12.2016 - 01:39
Adramelech: Děkuji moc za milý komentář
|
04.12.2016 - 01:37
Tara: Díky
|
03.12.2016 - 22:46
To je moc pěkný verš......díky
|
03.12.2016 - 15:38
takové pěkné snění.....ST
|
03.12.2016 - 15:36
pěkná a citově poutavá báseň....ST
|
03.12.2016 - 15:34
ST***
|
03.12.2016 - 15:29
Cestuj a poznávej svět .....ST
|
03.12.2016 - 15:22
Pěkná báseň moc......ST
|
03.12.2016 - 15:20
To jsou nezapomenutelné vzpomínky .....ST
|
03.12.2016 - 15:13
líbí se mi.....ST
|
03.12.2016 - 14:31
Dlouho už mě neokouzlila některá baseň jako tahle....ST..díky za tu krásu slov
|


