jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
06.12.2016 - 20:41
Rozumím Tvému přání.....ST
|
06.12.2016 - 05:09
Nejlépe odletět do teplých krajin.....ST
|
06.12.2016 - 03:08
To je velice pěkné. Jak málo slov stačí.....ST
|
06.12.2016 - 00:08
Krásně jsi to vyjádřila......ST
|
06.12.2016 - 00:06
Velice bolavé.....ST
|
05.12.2016 - 19:31
Co dokáže úsměv milovaného člověka.....ST
|
05.12.2016 - 19:29
Líbí se mi, čtu několikrát, hravé, laskavé básnění....ST
|
05.12.2016 - 19:24
Pěkné hraní se slovy.....ST
|
05.12.2016 - 08:48
Houda: Psali dříve básníci tak nějak srdcem....díky
|
05.12.2016 - 08:46
Houda: Mám obavy jak budou čtenáři reagovat a jaká bude kritika. Nevěřím si, ale díky moc a moc
|
05.12.2016 - 08:41
Houda: Tak krásná slova....díky
|
05.12.2016 - 08:38
Houda: Děkuji za komentář i za přání k narozeninám, budu je mít 19.12. Ještě jednou díky
|
04.12.2016 - 21:31
Za slunečnice bez otoček....,ST
|
04.12.2016 - 21:28
Krásně pohádková....ST
|
04.12.2016 - 20:48
Tomáš: Děkuji mnohokrát a jsem ráda, že jsi četl a vracíš se stále mezi nás
|
04.12.2016 - 18:27
Lilith: Děkuji a mám radost z komentáře
|
04.12.2016 - 16:56
Horká kaše, to je parádní sdělení, ale i všechny ostatní se mi líbí......ST
|
04.12.2016 - 13:16
Moc se mi líbí.....ST
|
04.12.2016 - 12:59
Zasr. romantik: I smutek patří k životu.....ST
|
04.12.2016 - 11:07
vavaoko: Děkuji moc
|


