jitka.svobodova

» registrace: 23.12.2011
» žena, u Hradce Králové
» děl: 64
» komentářů: 4358 / 2017
Komentáře uživatele :
27.12.2016 - 15:53
heboučká jako samet je Tvá báseň.....ST
27.12.2016 - 15:30
Se zájmem jsem si přečetla. Máš to pěkně zpracované....ST
27.12.2016 - 12:19
Dokonalé, tady není co doplnit...mně se líbí durman....ST
27.12.2016 - 12:17
naléhavé až na kostní dřeň...ST
26.12.2016 - 09:55
Máme své tradice a můžeme být na ně pyšní......ST
25.12.2016 - 03:06
Božkov s plachetnicí a horký čaj.....ST
25.12.2016 - 03:02
Moc hezké.....ST
25.12.2016 - 03:01
ST***
25.12.2016 - 02:53
Kdybys věděla, jak velice Ti rozumím.....ST
23.12.2016 - 20:06
Radku, Ty nečteš básně jiných autorů a nedáváš komentáře. A to je chyba. Nebyl bys tak osamocen . Píšeš dobře, ale chce to číst i jiné autory
23.12.2016 - 18:03
Hezké přání.....ST
23.12.2016 - 09:11
Překrásná báseň, úplně mě okouzlila......ST
23.12.2016 - 08:32
Tvoje přání je prosté a moc se mi líbí. Takové, které prochází srdcem. I Tobě přejí svátky prožité v lásce a pohodě....ST
22.12.2016 - 18:57
ST***
22.12.2016 - 18:55
Stejně jako Tebe i mě dovedla vnoučata potěšit. Mají srdce čistá a plná lásky. Rozumí naší bolestí i strachu. Jsou to světýlka v našem bloudění.....ST
22.12.2016 - 10:27
ST***
22.12.2016 - 10:25
ST***
21.12.2016 - 12:10
ST***
21.12.2016 - 05:44
ST***
20.12.2016 - 21:25
Já vím, je to malá útěcha, ale máš vedle sebe svojí ženu. Máte společné vzpomínky a zážitky. Nejhorší je když je někdo sám. Nezasloužíš si, to co prožíváš, protože Ty jsi ze všech sil pomáhal těm, kteří trpěli. Budiž Ti odměnou myšlenka, že jsi to byl právě Ty, kdo zmírňoval bolest druhým. Mohu Tě potěšit jen slovy. Nemysli na konec. Zatím jsi tady a Tvoje paní, která by se bez Tebe trápila. Jen vše dobré je moje přání pro Vás oba.
1 ... 56|57|58|59|60|61|62|63|64 ... 218

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku