jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
16.12.2016 - 03:07
ST***
|
16.12.2016 - 03:06
ST***
|
16.12.2016 - 03:03
Pěkně jsi to napsal. Dát milované osobě pocit, že s tebou je v bezpečí. A to je opravdová nefalšovaná láska....ST je málo, tak ještě hvězdičky***
|
15.12.2016 - 17:33
Zabalená do citů a snění....ST
|
15.12.2016 - 17:22
ST***
|
15.12.2016 - 17:21
To je nádhera....ST
|
15.12.2016 - 17:19
ST***
|
15.12.2016 - 17:13
Zajímavé téma....ST
|
15.12.2016 - 16:48
Procítěné, nádherné...ST
|
14.12.2016 - 17:27
Hluboce pravdivé.....ST
|
13.12.2016 - 22:30
Tvé přání respektují, ale stále chci věřit , že se stav zlepší.
|
13.12.2016 - 16:24
ST***
|
11.12.2016 - 18:43
Bernardýn a soudek rumu přijde vhod i do temnot.....ST
|
11.12.2016 - 18:40
Líbí se mi tvé vyprávění...ST
|
11.12.2016 - 18:35
je mi z toho nesmírně smutno.......ST
|
11.12.2016 - 11:29
ST***
|
10.12.2016 - 13:41
Je to tak...ST***
|
10.12.2016 - 13:39
ST***za holky ze spacáku
|
10.12.2016 - 13:36
Tohle důvěrně znám !!! ST
|
10.12.2016 - 00:11
Zní to jako modlitba....ST
|


