Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře uživatele :
15.11.2022 - 08:25
Souzním.
|
15.11.2022 - 05:23
Drž se.
|
14.11.2022 - 21:50
Smutné až bolesti plné.
|
14.11.2022 - 20:54
Přišla víla.
Poslala dobré na sever i jih. Od kořenů ať je líp. |
14.11.2022 - 18:47
Dobrý.
|
14.11.2022 - 17:13
Emocionálně výborně pojaté s hlubokým uvědoměním.
|
14.11.2022 - 08:34
Já se v tom davu ztrácím skoro celý život a nevím žádný návod.
|
14.11.2022 - 08:32
Opatruj se. Mám o Tebe strach.
|
14.11.2022 - 05:12
Smutné.
|
13.11.2022 - 11:53
Klee: rádo se stalo
|
13.11.2022 - 11:29
Jsem s Tebou. Drahá. Mám Tě ráda a snad Ti to pomůže.
|
13.11.2022 - 11:14
Klee: Moc a moc děkuji. Tvá slova jsou šémem k dalšímu psaní.
|
13.11.2022 - 10:57
Vítám tě a líbám.juchu.
|
12.11.2022 - 11:54
miluji kočky a zdravím
|
12.11.2022 - 11:47
Ráda jsem, že díky básním se mohou uvolňovat věci.
Též chápu psaní jako terapii. Drž se. |
11.11.2022 - 17:35
Víš ono i v dospělosti dostávat rány není příjemné.
Existují i organizace, co to řeší, jako například Acorus, ale to hlavní člověk musí vyřešit sám v sobě. Najít si cestu k té sebelásce. Je to těžká cesta. Mám Tě ráda a objímám. |
11.11.2022 - 10:23
Dobrý čaj.
|
10.11.2022 - 21:27
Blazinekani: Děkuji zlatá. Mám radost.
|
10.11.2022 - 18:39
Silná úzkost. Vyjádření velmi upřímné a hluboké v pravdě.
|
10.11.2022 - 16:26
M.A.Rek: Děkuji za podporu básně.
|


