Besinka

» registrace: 16.03.2021
» 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» děl: 1554
» komentářů: 5228 / 5604
Komentáře uživatele :
19.11.2022 - 15:44
René Vulkán: moc děkuji.
18.11.2022 - 21:25
René Vulkán:
Máš pravdu. Nějak to není ono. Nechám to zase uležet a pak to opět proškrtám a něco snad z toho bude.
18.11.2022 - 06:42
Závěr bezva.
17.11.2022 - 20:03
Lilith: Ach, děkuji.
17.11.2022 - 13:33
Líbí se mi křehkost slov i vnitřní smysl.
17.11.2022 - 13:32
Úplně si představuji, jak stromy tiše spí. Obrazotvorné.
17.11.2022 - 13:31
Potěšil jsi.
16.11.2022 - 20:22
kozorožka: Víš, otec mé mámy byl zavražděn v Osvětimi.
Celý rok dle záznamů čekal, že bude moci jít k dceři i manželce domů. Bohužel neměl takové štěstí.
Je to smutný příběh a bohužel stále živý.
Byl v odboji a pracoval pro vlast do poslední možnosti, než ho odvezli fašisti.
On hodně miloval vlast.
16.11.2022 - 18:17
Vítám Tě tady, drahá má.
16.11.2022 - 17:33
Hezká sbírka.
16.11.2022 - 15:59
Objímám.
16.11.2022 - 09:42
divoženka1: je super holka.
16.11.2022 - 08:41
Já jsem věřící a tak věřím na nebe.
15.11.2022 - 19:12
Milá holčičko, drž se. Mám Tě ráda. Moc a moc drahá.
15.11.2022 - 19:11
Pošlu Ti záplavu dobrých znamení.
I optimismus, o nímž se sní.
To malé v kalu dní.
15.11.2022 - 19:08
To je moc hezké. Jenom chválím.
Po jazyku slova válím
a jsou pěkná jako barvy mechu.
Báseň psaná v harmonii
bez žádného spěchu.
ST křesu.
15.11.2022 - 16:54
Květka Š.: Děkuji ti a moc.
15.11.2022 - 12:33
j.m.: Díky za podporu. Když má člověk Libres, má kamarádi a je líp. Moc děkuji. Potřebovala jsem si ulevit.
15.11.2022 - 12:06
divoženka1: Jsi hodné srdíčko. Drahá.
15.11.2022 - 09:50
Tamara J: Je těžká doba. Honění a člověk se musí občas vypsat.
1 ... 146|147|148|149|150|151|152|153|154 ... 262

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku