Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře uživatele :
16.12.2022 - 05:49
Moc děkuji, zlatý
|
15.12.2022 - 18:26
Jé, akorát si vzpomínám, jak jsem jako dítě s nadšením koukala na vlaštovky.
Úplně si ve mně probudil tu malou holčičku, co se dívá a přemýšlí o nich. Moc pěkné. |
13.12.2022 - 21:24
Hodně dobré.
|
13.12.2022 - 13:45
Hluboké.
|
13.12.2022 - 13:12
Pěkné přání. Děkuji za něj.
|
13.12.2022 - 09:17
Sedlo mi to po ránu. Prima.
|
11.12.2022 - 22:08
zenge: Souhlasím s Tebou. Děkuji za Tvůj komentář.
|
11.12.2022 - 21:02
kozorožka: děkuji
|
11.12.2022 - 17:09
Podrobné a přesné vyprávění. Charakter osob detailně popsán a reálně ve skutečných obrazech složitého děje.
|
11.12.2022 - 10:14
Děkuji za sdílení.prima čtení.
|
11.12.2022 - 10:12
Také se dost často ptám proč
|
10.12.2022 - 23:02
kozorožka: moc děkuji
|
10.12.2022 - 17:47
Hodně pěkné.
|
10.12.2022 - 17:46
Pěkné.
|
09.12.2022 - 19:17
Drž se
|
09.12.2022 - 17:13
Lilith: Ty jsi zlatá a hodná.
|
09.12.2022 - 13:28
Lilith: Děkuji za podporu básně. Přeji hezký adventní čas a právě v tuto dobu vzpomínám na ty, co jsou na mizině.
|
09.12.2022 - 08:39
Báseň velmi hodnotná.
|
08.12.2022 - 15:13
René Vulkán: Ano. Máš pravdu. Bylo by lepší - Máš sílu opravím.
Určitě později na tom zapracuji. Já to napsala a kus se mi smazal a také cítím, že toto není úplně ono. Pak ten kus už v hlavě zpátky nebyl. Tak jsem to ze zoufalství už odrazila. A šla od toho. Je to bohužel na tom psaní znát. Ten začátek je z té původní, ten jediný. |
07.12.2022 - 13:24
Ten kdo má rád jsi ty a zasloužíš si to nejlepší
|


