Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře uživatele :
10.11.2022 - 13:33
Smutné a pravdivé.
|
10.11.2022 - 13:19
Silné až do hloubky.
|
10.11.2022 - 10:03
Líbí.
|
09.11.2022 - 20:56
Vystižená přesná sklíčenost, bolest a vnitřní propad.
|
09.11.2022 - 20:54
Ráda vidím Tvoji básničku, drahá. Je dobře, že píšeš o takových tématech.
|
09.11.2022 - 14:51
Květka Š.: Moc děkuji, Květuško.
|
09.11.2022 - 09:31
Myšlenky, které občas též mám. Zcela proudem vyjádřené pocity.
|
09.11.2022 - 09:29
Kvůli koktání, jsem zažila šikanu. Velmi chápu.
|
08.11.2022 - 18:18
Hodně se mi líbí.
|
08.11.2022 - 18:15
Lilith: Jsi hodná čtenářka a hladíš chválou.
|
08.11.2022 - 18:14
Lilith: Moc děkuji za podporu básně.
|
08.11.2022 - 18:13
Gándhí: Moc děkuji.
|
08.11.2022 - 14:10
Super.
|
08.11.2022 - 06:19
M.A.Rek: děkuji moc
|
07.11.2022 - 17:27
Naděje je.
Zpívá a drží Tě za ruku. Jsem s Tebou a už nezažiješ další potopu. |
07.11.2022 - 17:25
Super. Promenáda pocitů. Prostě nádhera podaná v emocionálně velmi dobrém nastavení. Hodně mi sedla.
|
06.11.2022 - 12:25
Hodně smutné.
|
06.11.2022 - 10:17
Jo, byly chvíle, kdy se mi nedařilo
a mé vlastní tělo se mi nelíbilo. Všechny holky byly hezčí. A ty prsa menší. Jo, tak jsem si koupila vycpávky z první výplaty. A bylo mi líp. Ztichl od cizích smích. |
06.11.2022 - 03:14
Ta se mi hodně líbí.
|
05.11.2022 - 21:06
Líbí styl.
|


