Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře uživatele :
25.11.2022 - 22:08
To si budu říkat u praní. Jo.
|
25.11.2022 - 10:58
Drž se.
|
24.11.2022 - 19:13
To je hezké hlídat spánek.
|
24.11.2022 - 19:12
Super.
|
24.11.2022 - 14:32
Mám tě ráda.
|
23.11.2022 - 22:18
Zajímavé obraty.
|
23.11.2022 - 11:45
A ještě určitě kočička je u toho domečku.
|
23.11.2022 - 08:28
Objímám, kočičko.
|
23.11.2022 - 05:11
To je dobrý
|
23.11.2022 - 05:10
Psavec: děkuji moc za odpověď.
|
22.11.2022 - 21:32
Silné a úpěnlivé. Cítím z toho velikou bolest.
|
22.11.2022 - 21:31
milé.
|
22.11.2022 - 14:55
ST.
|
21.11.2022 - 21:14
ankacabaprvni:
Víš, když jsem byla s kamarádkou v Tyrolsku, byla tam ta hodná ženská, o které mluvím v textu. Snažila se mít trpělivost s moji lámanou němčinou a cítila jsem z ní hodně příjemný a pokorný pocit. Tak jsem jí věnovala báseň. A její láska, hodný kluk, jí držel za zdravou a šli spolu v pohodě i klidu. Měla jsem radost, že i ona našla lásku, která byla mimořádná. |
21.11.2022 - 11:55
Objímám a je dobře, že píšeš.
|
21.11.2022 - 11:54
Smutné.
|
20.11.2022 - 19:17
Pěkné
|
20.11.2022 - 17:06
Pěkné.
|
20.11.2022 - 13:01
Jé a zrovna venku padá sníh. To je super.
|
19.11.2022 - 23:32
kozorožka: děkuji za podporu básně a krásné přijetí v milem připojení
|


