Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře uživatele :
06.03.2023 - 21:17
Pěkné.
|
06.03.2023 - 13:19
René Vulkán: Já si potřebovala ulevit. Používám psaní jako psychoterapii.
|
06.03.2023 - 09:48
Ano máš pravdu. To bolí.
|
05.03.2023 - 16:15
Někdy je ten smutek tak velký, že ani plakat nejde.
Je jako kámen, co nikdy nezajde. Ten vnitřní mráz vře a vře. |
01.03.2023 - 20:42
Nádhera.
|
27.02.2023 - 17:19
Pocitovka. Hodně jsem se v tom našla.
|
27.02.2023 - 16:16
Zaujalo.
|
27.02.2023 - 15:17
Květka Š.: Květuško, moc děkuji.
|
26.02.2023 - 08:43
Ty máš cit i dar slova. Perfektní.
|
25.02.2023 - 20:24
Smutná, ale dnešní svět je hodně smutný.
|
25.02.2023 - 13:54
Líbí.
|
24.02.2023 - 21:16
CULIKATA: děkuji, milá culikata.
|
24.02.2023 - 11:01
To se mi líbí. Připomnělo mi to jeden film, co jsem viděla jako dítě. Indián se změnil na méďu, aby si uvědomil, že má medvídky chránit a milovat je a když ho šaman měl změnit zpátky, tak už se rozhodl být medvědem.Jako medvěd byl šťastnější a spokojenější.
|
23.02.2023 - 19:51
Líbí.
|
23.02.2023 - 19:50
Hodně se mi líbí. Velikonoce se blíží.
|
23.02.2023 - 13:21
Smutné.
|
22.02.2023 - 21:25
Moc děkuji.
|
22.02.2023 - 21:24
Také bych se ráda chytla ptáků.objimam.
|
22.02.2023 - 16:23
j.m.: děkuji za podporu básně.
|
22.02.2023 - 13:37
Nahrávka je dobrá.
|


