labuť

» registrace: 23.11.2011
» 57, žena, Česká Třebová
» děl: 65
» komentářů: 7334 / 2346
Komentáře uživatele :
03.02.2012 - 15:00
Jo, příjemná procházka, díky :-)
03.02.2012 - 14:59
Já vždycky po ránu,
mám děsnou ránu
i zrcadlo se červená
když se na mě dívá :-))

... ale to sem nepatří, básnička je krásná!!!
03.02.2012 - 14:55
Život je nádherný dar...
03.02.2012 - 14:50
Malé, výstižné a chápu Tvé smýšlení.
03.02.2012 - 14:48
Mňau, mňau... hezká :-))
03.02.2012 - 14:44
Tvá báseň mi připomněla mé poetické začátky...
03.02.2012 - 14:42
Hezky se mi četla.
03.02.2012 - 14:40
Nepos... jen nasměrovalo, abys věděl, co máš hledat... :-)
03.02.2012 - 14:38
Vzpomínka, co nikdy nezemře...
03.02.2012 - 14:37
Jemná dávka pocitů
touhy i trápení
Vem lásku za ruku
odežeň soužení
03.02.2012 - 14:36
... fantazie zcela dokonalá a proto lákající...
03.02.2012 - 14:32
Hezké dílko.
03.02.2012 - 14:29
Šak já už koukám z okna, odkud k nám jarno zase přijde... :-)
03.02.2012 - 14:28
:-((
03.02.2012 - 14:25
To byla jízda... :-)
03.02.2012 - 14:24
Chudák, ten ale dopadl. :-)
03.02.2012 - 14:09
Na kožním by čučeli
jak choroby potěší a rozesmějí

seš skvělej! :-))
02.02.2012 - 14:38
Dobrý nápad, ST!
02.02.2012 - 13:51
Na oltář lásky složili dlaně
na srdce mašli
a žádné zbraně
02.02.2012 - 11:35
Krásně z ní sálá zamilovanost... :-)
1 ... 328|329|330|331|332|333|334|335|336 ... 367

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku