labuť» registrace: 23.11.2011 » 57, žena, Česká Třebová
» vzkaz
» děl: 65 |
Komentáře uživatele :
03.02.2012 - 15:00
Jo, příjemná procházka, díky :-)
|
03.02.2012 - 14:59
Já vždycky po ránu,
mám děsnou ránu i zrcadlo se červená když se na mě dívá :-)) ... ale to sem nepatří, básnička je krásná!!! |
03.02.2012 - 14:55
Život je nádherný dar...
|
03.02.2012 - 14:50
Malé, výstižné a chápu Tvé smýšlení.
|
03.02.2012 - 14:48
Mňau, mňau... hezká :-))
|
03.02.2012 - 14:44
Tvá báseň mi připomněla mé poetické začátky...
|
03.02.2012 - 14:42
Hezky se mi četla.
|
03.02.2012 - 14:40
Nepos... jen nasměrovalo, abys věděl, co máš hledat... :-)
|
03.02.2012 - 14:38
Vzpomínka, co nikdy nezemře...
|
03.02.2012 - 14:37
Jemná dávka pocitů
touhy i trápení Vem lásku za ruku odežeň soužení |
03.02.2012 - 14:36
... fantazie zcela dokonalá a proto lákající...
|
03.02.2012 - 14:32
Hezké dílko.
|
03.02.2012 - 14:29
Šak já už koukám z okna, odkud k nám jarno zase přijde... :-)
|
03.02.2012 - 14:28
:-((
|
03.02.2012 - 14:25
To byla jízda... :-)
|
03.02.2012 - 14:24
Chudák, ten ale dopadl. :-)
|
03.02.2012 - 14:09
Na kožním by čučeli
jak choroby potěší a rozesmějí seš skvělej! :-)) |
02.02.2012 - 14:38
Dobrý nápad, ST!
|
02.02.2012 - 13:51
Na oltář lásky složili dlaně
na srdce mašli a žádné zbraně |
02.02.2012 - 11:35
Krásně z ní sálá zamilovanost... :-)
|


