labuť» registrace: 23.11.2011 » 57, žena, Česká Třebová
» vzkaz
» děl: 65 |
Komentáře uživatele :
01.02.2012 - 09:03
Další cesta tajemnosti a poznání...
|
01.02.2012 - 09:00
Panečku, Ty ale umíš toužit :-)
|
01.02.2012 - 08:59
Povedla se Ti a příteli Vladimírovi obrázek taky... všechna maličká zvířátka vnášejí teplo do našich duší a jde jim to hravě a je to krásný prožít...
|
01.02.2012 - 08:54
Je to laskomina pro duši...
|
01.02.2012 - 08:30
A jejda, to bude jednou mela... :-)
|
01.02.2012 - 08:27
U Tebe nikdy nevím, co otvírám, ale pokaždé je to bezvadná snídaně pro duši, díky :-)
|
01.02.2012 - 08:25
Tak nevím, ale mám pocit, že se stále zdokonaluješ a rosteš a Tvé básně jsou stále krásnější. Možná je to tím, že tahle je plná naděje, touhy a tepla, které nosí láska... a na chvíli jsi zasunul bolest do ústraní. A to je dobře, alespoň pro tenhle okamžik krásné básně. Moc se mi líbí! Jana
|
01.02.2012 - 08:21
Je lepší neužírat se myšlenkou
ani negativy, ale jít životem, jako s milenkou, pak čekají tě divy... |
01.02.2012 - 08:18
Bolest i radost zabalená do modra...
|
01.02.2012 - 08:15
Všechny konce mají začátky
a je na nás, jaké bude to, co je mezi tím... Jestli půjdem trním nebo mechovím... |
01.02.2012 - 08:12
Navždy a napořád
Tvé řádky chodím číst Vždy hledám a nacházím co jimi chceš říct... |
01.02.2012 - 08:10
Dávka Tvých básní poprvé i posté
vždy dává náruč plnou živočišných snů Přicházím s poklonou a srdce plá mi teplem když dočetla jsem smyslnost i krásu v sonetu |
31.01.2012 - 15:28
ze smutku je dobré se vypsat...
|
31.01.2012 - 15:27
Jasné pocity v hezké mini... a modrobílá je i moje uniforma... :-)
|
31.01.2012 - 15:26
Jsou i když někdy hodně schované...
|
31.01.2012 - 15:24
Týjo, díky za připomínky vzpomínek :-), ST!
|
31.01.2012 - 11:57
Po celém těle mi proběhlo mrazení, úžasná autentičnost, která mě zcela pohltila, dokonalý!!!
|
31.01.2012 - 08:29
Vložena v pravou chvíli
veliká zima se k nám řítí a já začínám s vyhlížením jarního vlání i tání |
31.01.2012 - 08:10
Hezky rozespale roztoužená... :-)
|
31.01.2012 - 08:01
Jen to, co je ukryto v nás a řádcích, zůstává navždy...
|


