labuť» registrace: 23.11.2011 » 57, žena, Česká Třebová
» vzkaz
» děl: 65 |
Komentáře uživatele :
30.05.2012 - 07:22
Když člověk rozmotá zašmodrchané
V duši se temnota rozpustí a slunce vstane |
30.05.2012 - 07:19
Voní peklíčkem
Rarášci v očích rozpálené dlaně V sklenici rudé try své smočím Tak nalej |
29.05.2012 - 14:21
To je dobře, že jsi šuplík prohrabala
hezké básnění jsi z něho vyhrabala :-) |
29.05.2012 - 14:18
Tam, kde vládne pravda bývá čistý vzduch...
|
29.05.2012 - 14:16
Papáju, moře a slunce můžu... jen čekám na datum...
|
29.05.2012 - 14:12
:-))... hlavně, když se mu laně nervou
|
28.05.2012 - 16:52
Vítám Tě a přijdu zas... :-)
|
28.05.2012 - 16:49
...a klokotá... :-)
|
28.05.2012 - 15:29
Živé sny jsou krásné...
|
28.05.2012 - 15:28
Jsi poklad správně ukrytý
Jsi moudro vzácných knih Jsi den i noc, co se milují Jsi středem jeho zřítelnic |
28.05.2012 - 14:52
...jako bych slyšela to zadýchání... :-))
|
28.05.2012 - 14:41
Lahůdka....
|
28.05.2012 - 13:56
Realita dává punc těm nejlepším básním z lidu!
|
27.05.2012 - 09:42
Někdy gumuju a gumuju a je to marné...
|
27.05.2012 - 09:39
Ach, ta ekonomika :-))
|
27.05.2012 - 09:37
Není tahle, bude jiná
nic nenděláš, když láska pohasíná |
27.05.2012 - 09:36
Tahle Tvá se mi líbí moc!
|
25.05.2012 - 17:00
... začal jsi podávat kolíčky... :-)
|
25.05.2012 - 16:35
To je tak, zapálí se lýtka a pak už není pomoci... :-)
|
24.05.2012 - 14:44
Za to jaký jsi můžeš jen ty sám... vítej!
|


