labuť» registrace: 23.11.2011 » 57, žena, Česká Třebová
» vzkaz
» děl: 65 |
Komentáře uživatele :
24.05.2012 - 14:42
Něžné obrace hladce v tónech šeptání...
|
24.05.2012 - 14:41
Správná je cesta splněných snů...
|
24.05.2012 - 14:38
Smiř se s tím, co uznáš za vhodné a s otatním bojuj.!
|
24.05.2012 - 14:36
Hezky jsi se vyznal a určitě potěšil.
|
24.05.2012 - 14:34
Proti gustu žádný dišputát...
|
23.05.2012 - 23:28
Jen pij a nepřestávej
lahodnost moku až do dna vychutnávej :-) |
23.05.2012 - 23:26
Moudorst a krása
zde snoubila se a já tak krásně začetla se |
23.05.2012 - 23:13
Májový deštík je jako pohlazení a ta vůně pak... ach :-)
|
23.05.2012 - 16:37
:-)... tady není co zachraňovat, vzhůru do lásky boje!
|
23.05.2012 - 16:31
Příroda v květnu nám naděluje plnými hrstmi, stejně jako Ty ve své poezii. Otvíráš nám oči a učíš nás vidět kolem sebe...
|
23.05.2012 - 13:26
Pozor na úpřímné zpovědi :-)
|
23.05.2012 - 13:21
Na každého jednou sedne
ta hloupá smutná nálada Dnes ale slunce neposedné úsměvy rádo rozdává |
23.05.2012 - 08:40
Je v ní naděje a proto je hezká!
|
23.05.2012 - 08:13
Máš perly ve svém šuplíčku :-)
|
23.05.2012 - 08:11
To vůbec neřešte a hřeště :-)
|
23.05.2012 - 07:33
A mě bylo divný, proč se budím tak brzy k ránu... už vím :-)
|
23.05.2012 - 07:32
Pečeť, kde dvě srdce jsou
a těla sycena láskou znaveně ulehnou noční tmou |
23.05.2012 - 07:30
Pocity, co žádné mámě nejsou cizí když děti se klubou do své podoby...
|
22.05.2012 - 17:07
Bych Ti řekla, proč to dělá,
že košilku si obléká Však tajemství má každá žena chce zůstat chvíli tajemná :-) |
22.05.2012 - 17:05
Staré domy by mohly vyprávět... Tvůj příběh jednoho domu je hezký... děkuji za Tvou návštěvu.
|


