labuť» registrace: 23.11.2011 » 57, žena, Česká Třebová
» vzkaz
» děl: 65 |
Komentáře uživatele :
30.12.2012 - 17:12
Já už si v duši s griotkou
komnaty své poklidila a očekávám s pokorou co nový ve své dlani třímá... |
30.12.2012 - 17:10
Jauvajs...
|
30.12.2012 - 17:09
Moudro jsem dočetla a skvěle si početla :-)
|
30.12.2012 - 17:07
Tvoje koniny jsou lepší než Silvestr :-)
|
30.12.2012 - 17:06
pozor ať nedojde k omdlení... :-)
|
30.12.2012 - 17:05
Miluji vše in natura...
|
30.12.2012 - 17:03
Umně o umění... ST!
|
30.12.2012 - 17:03
ta hodina i tajemnou moc básně nese...
|
30.12.2012 - 17:00
Ať jemnost básní Tvých
s přijduvší 13-náctkou svůj um a punc neztratí a jen zlátnou... |
30.12.2012 - 16:57
Krásná závěroroční...
|
30.12.2012 - 16:57
... a počpak jenom na chvilku... :-)
|
30.12.2012 - 16:56
... jasně řečeno... :-)
|
30.12.2012 - 16:37
krásné pokračování... Jana
|
30.12.2012 - 16:35
Tvé piruety jsou bravurní...
|
30.12.2012 - 16:34
Tady srdce tepe...
|
30.12.2012 - 16:33
... okřídlená...
|
30.12.2012 - 16:31
Takové volání nejde neslyšet...***
|
30.12.2012 - 16:05
Až do morku kostí se mi Tvé básně vždycky zaryjí... však Ty víš... Jana
|
30.12.2012 - 13:40
Ta rozverná myšlenka na závěr je skvělá tečka, co tečka, to je vlastně volně otevřené téma... Vezmu pastelku a bude jasno, zebra bude kroužkovatá :-))
|
30.12.2012 - 13:38
Nedokážu popsat pocity, které vyvolala přesně, ale vím, že jsou jen příjemné i když báseň je laděna do jakéhosi smutna...
|


