labuť

» registrace: 23.11.2011
» 57, žena, Česká Třebová
» děl: 65
» komentářů: 7334 / 2346
Komentáře uživatele :
30.12.2012 - 13:35
Velbloud sem, velbloud tam... jak vlastně chutná velbloudí maso.?... :-)
30.12.2012 - 13:33
Přeji Ti sílu,
přeji Ti lásku,
zdraví ať vrátí se zpátky
a múzy ať stále lomcují
Tvými vrátky... Jana
29.12.2012 - 17:24
Suprově, skvěle, STipově!
29.12.2012 - 17:22
Dokud nezemru
tady budu
to slibuju :-)
29.12.2012 - 17:21
chjo... :-(
29.12.2012 - 17:19
Čučela jsem chvíli na azbuku... safra, už mám mezery... :-)
29.12.2012 - 17:17
Na tom nesejde... hlavně, když se hraje na tenké strunky...
29.12.2012 - 17:15
Souhlasím... nejde...
29.12.2012 - 14:16
Kdo uvázne v sítích
už z nich neuletí...
29.12.2012 - 14:13
Krásná!
29.12.2012 - 12:35
Počteníčko, jako cukrovíčko... mňam, mňam :-)
29.12.2012 - 12:34
Jasně že jo, má jméno láska... :-)
29.12.2012 - 12:33
Touha a tmavá noc vše vnímá se silně...
29.12.2012 - 12:31
Tvůj šálek chutná po životě,
nahlížím, kochám se...
i dírkou v plotě... :-)
29.12.2012 - 12:27
Obrazy jsou živnou půdou našich myšlenek, vzpomínek a touhy po dalších příště... Jana
29.12.2012 - 12:17
Už jen ta báseň způsobí
srdeční tání v podhrudí
29.12.2012 - 12:15
To je zajímavé,
že nemrazí mne
a rampouchy nestudí
To bude tou atmosférou
v podhurdí... :-)
29.12.2012 - 12:10
Úžasnost pro a od úžasného človíčka!
29.12.2012 - 11:50
Jak vždy nechávám
jedině STip!
29.12.2012 - 11:47
Každý doušek z ní, chutná!
1 ... 180|181|182|183|184|185|186|187|188 ... 367

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku