Gándhí

» registrace: 28.03.2016
» 49, muž, Třebíč
» děl: 93
» komentářů: 4478 / 1385
Komentáře uživatele :
18.05.2020 - 10:18
zatraceně naléhavý, neskutečně zbásněný
17.05.2020 - 22:08
jeskyni Řečiště v paměti mám ;)
17.05.2020 - 10:29
Pod kůži jde i tahle báseň. V tištěné sbírce by se dala graficky spojit do symbolického kruhu. Všem v pasti ale přeji, ať z něj zvládnou vystoupit.
15.05.2020 - 22:28
klaním se neznámejm dámám
co takhle dobře píšou ;)
15.05.2020 - 20:48
kopírování je tvůrčí základ ;)
15.05.2020 - 13:05
Tara: holt zase nezabrala autocenzura morbidních nápadů ;)

Tvé haiku se pěkně čte, je vidět, že máš pro slova cit. Atmosféra je působivá. Mezi řádky vidím prach poletující v paprsku proklouzlém mezi trámky...

A dík za kulturní Tip. P.S.: v odkazu se ti vmezeřila mezera v "aktual ne", mizera ;)
15.05.2020 - 11:58
hustá pitevna
klient už tu práchniví
třetí vánoce
15.05.2020 - 10:29
krasy, žuly, sopky, ráje
u skal vždy mé srdce taje

báseň krásně vtahuje do krajiny, poklona

P.S.: možná´s chtěla "pod pokličky dávaj_í", to "dávaj" vyčnívá vzhledem ke spisovnému okolí...
14.05.2020 - 15:01
aj pravjů, tů, buši!
modrý stránky opět důstojně poprskány ;)
14.05.2020 - 10:22
přeser rozumím, ty ostatní novotvary by zasloužily slovní výklad :D. Přinejmenším zajímavé... už teď se v ní dá leccos najít...
13.05.2020 - 16:51
soutěkavá poklona
13.05.2020 - 14:14
to mě baví ;)
12.05.2020 - 16:15
i na Tvejch básních něco je ;)
11.05.2020 - 15:37
tichý obdiv...
11.05.2020 - 13:00
naděje je křehká, jemná
chraňme ji před dobou temna
11.05.2020 - 12:16
na hustý vlásky
slušnou větou pejsek kaká
musej bejt lásky
nebo aspoň škopek na stojáka
07.05.2020 - 22:16
MLADÝ BÁSNÍK: mno, u palindromů se občas stane, že pod kůží není záměr, nebo je ho jen zrnko, slovo a zbytek je trochu dílem náhody ;). Ale pár se mi jich povedlo, že příběh jakoby mi z duše vypad... který, neprozradím ;). Ale jestli ti motají hlavu i básně, to mě těší, tím pádem by nemusely bejt tak přímočarý jak jsem myslel :D
07.05.2020 - 19:02
zrovinka dneska v noci jsem nad tou zatrolenou entropií trudně dumal... Ale dokuď ňák funguje Sluneční soustava, tak se na Zemi dá celkem slušně snižovat. Ovšem teoreticky, to bysme nesměli bejt blbci, ale to my umíme bejt moc dobře ;). Tato báseň nicméně entropii naší civilizace rozhodně nezvýšila ;).
07.05.2020 - 13:11
tak tahle mi sedla jak lodička na pleš. Závěr mám do menhiru vytesán ;)

drsnosrstej kokršpaněl: myslel´s vědět nebo nevědět? :D
06.05.2020 - 23:27
hovno tchoří
hoří
pravím jemu (toť můj emu)
zvolna
rychle
to záleží jak je vyschlé
1 ... 32|33|34|35|36|37|38|39|40 ... 224

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku