Gándhí» registrace: 28.03.2016 » 49, muž, Třebíč
» vzkaz
» děl: 93 |
Komentáře uživatele :
17.04.2020 - 10:29
Dotkla se...
|
16.04.2020 - 14:18
Jako ten Henry, co má v příjmení Čínu a lyže ;)? Ale jak říkáš, iluze, iluze... kuhláme, možná už zas i ryjeme dr...
|
16.04.2020 - 10:06
s Čárlym tentokrát nesouhlasim, ale verše neotřele ochlupené si mě našly na první dobrou ;)
|
15.04.2020 - 14:37
zpět uvnitř... a funguje to ;)
|
15.04.2020 - 13:09
mi chodí znamení pořád (i tu, v přemnoha básních), jen tu imunitu vůči reflexi mám nějak zbytnělou ;)
|
15.04.2020 - 11:50
Ouplne to vidim jako dialog v dalsim kultovnim filmu s Machackem... :D
|
15.04.2020 - 09:22
jj, to je silný autentický verš přímo z nitra a proto zaslouží žít přesně takto. Sámo v případě básnické soutěže by po případném zdařilém učesání měl lepší šance na bodíky ;).
|
14.04.2020 - 22:34
su z toho taky celej pohlazenej, navzdory trapně většinové orientaci ;)
|
14.04.2020 - 16:09
já prve čet o Velkém ptáku... a krkavec nakonec byl ;). Ale vážně... to vzkříšení posledního je silnej závěr a to co mu předcházelo taky není slabá káva...
|
14.04.2020 - 15:00
slovní ta hra je mně milá
vzdor převaze černobíla |
13.04.2020 - 20:00
šmrcovní kousek co není o hovnu ač od něj byl taky kousek
|
13.04.2020 - 18:25
no... je z toho asi na větvi
toto klíčové odvětví |
12.04.2020 - 23:30
temnosyrový nadlajk ;)
|
12.04.2020 - 22:49
báseň mě velmi oslovila, téma je mi historicky víc než blízké ;)
rytmicky by mi víc sedělo třeba "baletím na hraně" nebo "skláním se nad hranou"... prostě něco na ty valčíkový doby |
12.04.2020 - 19:49
k tomu věru nemám výtky
mohu humor celebřitký |
12.04.2020 - 18:17
současným soudruhům soustavně sounevěřím ;)
|
12.04.2020 - 13:03
Tím autonezcenzurovaným úlevným finišem dostala poetická katarze grády ;)
|
11.04.2020 - 23:38
jo, moudrý, vtipný, originální, jazykohravý... na kostře (rozuměj struktuře) je tu k pošmáknutí libového až až ;)
|
11.04.2020 - 22:33
Což o to, v každé překotné době jsou žně i pro vyčůránky. Ale tehdy si užilo vzlet a euforii nepoměrně víc skvělejch a obyčejnejch lidí, ve srovnání s dobama blbonálodovejma či šrouboutahovacíma. Devadesátky byly proklatě krátký... ale stodvacítky můžou bejt lepší, když si je tak uděláme ;)
|
11.04.2020 - 20:19
taky mi naskočily kudrdliny, i na bleskofce ;)
|


