Gándhí» registrace: 28.03.2016 » 49, muž, Třebíč
» vzkaz
» děl: 93 |
Komentáře uživatele :
27.05.2020 - 13:37
Národní odlišnosti se podle mě přeceňujou, zas tak bych nám nefandil ;). Práší se úplně všude, kde je strach ze smrti, bolesti, ztráty pověsti, řádu, závidění odvahy jej porušovat, pocit nerovnosti, nabídka výhod (pro slevu a pohodlí na korporátních asociálních sítích prášíme nejen na blízké ale dokonce i na sebe všude na planetě;) )... takže všude ;). Čest výjimkám, který jsou taky všude.
|
26.05.2020 - 16:27
kajtra nová, píseň na rtu
retro jádro z umakartu toť má bizár klícka anachronistická |
25.05.2020 - 23:02
K posrání, ale kurevsky dobře napsaný...
|
25.05.2020 - 14:02
pěkné obrazy pod stromečkem...
|
22.05.2020 - 18:09
Uctivé uvítání s poklonkou ;)
|
22.05.2020 - 11:33
povznášející poklona
|
21.05.2020 - 13:43
no bodejť ;)
|
21.05.2020 - 12:55
toliko štěstí měl snad jen Radovan fon Radovánky ;)
|
20.05.2020 - 15:08
pěkné fantazie ;)
|
20.05.2020 - 11:21
vyznání jak má být. I ta Engelmannova nadčasová z r. 1903 sedne...
|
19.05.2020 - 22:43
svoje si v ní nacházím, oslovila velmi
|
19.05.2020 - 21:48
myslím, že by se zvučně a dojatě smál i tvému jehoportrétu ;)
|
19.05.2020 - 10:34
cedník lepší kamene ;)
|
19.05.2020 - 10:16
René Vulkán: třeba první půlku předhodíš nebohým luštitelům s dovětkem: v malé ... na náměstí. A pak si sedneš na náměstí v Kouřimi a čekáš, kdy přijdou ;). Díky
|
19.05.2020 - 10:05
René Vulkán: u táboráku můžem hned, kontakty máme ;).
|
19.05.2020 - 10:00
René Vulkán: to takhle narazíš na billbórd "Poklad Inků" s vyobrazeným mečem nebo tak něco a řekneš si: to je k ničemu ;) Dík!
|
18.05.2020 - 22:05
můj poslední zbytek rozumu tvrdí že už neexistuje, on byl dycky tak trochu napřed ;)
|
18.05.2020 - 17:21
velká síla, klaním se
P.S.: máš tam překlep, utekla Ti zvířta ;) |
18.05.2020 - 15:04
"vládci" jsou v povolování šroubů vždy zabrždění (ať už z vyčůraných či připokáklých důvodů, spíš z obého), my musíme jít volnosti naproti navzdory ;)
|
18.05.2020 - 11:16
jak vy k my, tak my k vy - starý zákon přírody
snad nám vleze do tykví že to nejsou náhody |


