Gándhí» registrace: 28.03.2016 » 49, muž, Třebíč
» vzkaz
» děl: 93 |
Komentáře uživatele :
06.05.2020 - 22:46
to je, panečku, počtení... opět povznesen plesám
|
06.05.2020 - 22:13
zasáhla hluboko...
|
06.05.2020 - 22:07
Ajta krajta! Hrubé přehlédnutí se vloudilo: májskou-foukʼs se nezrcadlí. Tož oprava, musíme třešeň přesadit na zafúkané Valašsko ;).
|
06.05.2020 - 22:01
zenge: tož toho si velmi považuji ;)
|
06.05.2020 - 15:12
žánr Horor je tu víc než na místě ;)
|
06.05.2020 - 11:09
krásný čtení, ač mrazí...
|
06.05.2020 - 11:04
Emma Wallace: díkuvzdání ;)
|
06.05.2020 - 11:02
Emma Wallace: Tichy_vulkan: díky za dostaveníčko ;)
|
05.05.2020 - 17:01
na tuhle louži
galoše nepostačí bere neopren |
05.05.2020 - 14:47
věru peprné
jednomu hned otrne |
05.05.2020 - 10:49
nevím co je cefalus
vím jen to, co chce falus nikdy nebyv hodný su já snad ten vhodný? |
05.05.2020 - 10:35
Tara: díky za návštěvu
Ringo: mě zatáhnul do křoví dal mi tři trojitý Chruščovy |
04.05.2020 - 23:41
tichá poklona...
|
04.05.2020 - 21:58
tuna na Sahare
na kel asi lije husto maj sa, Tvá fosilie tož ó revoáre má kapusto... |
04.05.2020 - 19:24
nápad krát provedení rovná se hvězdičce na druhou
|
04.05.2020 - 12:13
Poklonka uvítací
s neřádem za legraci! |
02.05.2020 - 21:34
fajné ántré, vítej tu a neboj se nic... Očividně se ale nebojíš už teď ;)
|
30.04.2020 - 17:17
takový explicitní jazyk (myslím tím metr-setr-svetr ;) ) snese jen nadmíru dobrá poezie. Tahle by unesla i těžší zvěrstva ;)
|
29.04.2020 - 16:05
osvěžující...
to lákáni nemá bejt s dlouhým? |
29.04.2020 - 11:36
... a po chvíli střemhlavého letu se zjeví nadpozemsky krásná dívka... ;)
|


