Gándhí» registrace: 28.03.2016 » 49, muž, Třebíč
» vzkaz
» děl: 93 |
Komentáře uživatele :
13.11.2020 - 09:47
purrrrr ;)
|
13.11.2020 - 00:44
přitažlivost přímo gluonová
|
12.11.2020 - 20:43
cestadolesa: díky za dostaveníčko ;). Trpělivost to chvílemi chce, ale spíš to časem začne samo, když se podvolím zpátečnickému postižení. A fantazie? Té naopak stačí špetka (sám mám nedostatek), zbytek ptákovin se tam vecpe sám, jak se pokouším docílit té symetrie ;).
|
12.11.2020 - 16:03
počkáme a pak to na běžkách rozbalíme ;)
|
11.11.2020 - 14:21
oslovila...
|
11.11.2020 - 10:43
Kácet svá přesvědčení - kde je k tomu návod? ;)
|
11.11.2020 - 09:04
rozhodně ;)
|
10.11.2020 - 16:34
dotkla se. Taky už se mi plíživě vzdalujou...
Trochu mě vyrušila značka, já bych místo sk* použil třeba české neutrální "kecátko" ;) |
10.11.2020 - 13:30
hoho! ;)
|
10.11.2020 - 09:34
Špáďa: dík za důkladnou návštěvu. Základ je, aby byla sranda, a to je ;)
|
09.11.2020 - 11:58
moudrý postoj může být i takhle prostý ;)
|
08.11.2020 - 21:42
vítr, vlny, prsa na prsa, geometrie sjednocení... me gusta ;)
|
08.11.2020 - 19:51
poklona, vladaři krásných slov, obrazů a jinotajů ;)
|
07.11.2020 - 23:54
zenge: nezávisle. Ale je to fuška se nestrefit do něčeho, už Špáďa nevymyslel a nevydal :D
|
06.11.2020 - 16:52
originální otázky, zvlášť mě zaujala ta s trofejí a otevřenými vrátky...
|
06.11.2020 - 16:11
fotogenická ranní luční poezie...
|
06.11.2020 - 15:11
totok mě baví, STipoval bych ;)
|
06.11.2020 - 14:38
napoprvé... jako Pája ;)
|
06.11.2020 - 12:22
báseň krásná jak podzim sám...
|
06.11.2020 - 09:16
Nezbývá než porušovat a porušovat... je renesance bytových sezení, jak za normalizace, je nové kouzlo novýho androše, pak přijde "bobeše do koše" ;).
Báseň jsi vytepala krásně. |


