Gándhí

» registrace: 28.03.2016
» 49, muž, Třebíč
» děl: 93
» komentářů: 4478 / 1385
Komentáře uživatele :
15.12.2020 - 17:03
V jádru je budoucnost, to věděli už před Albertem
15.12.2020 - 15:58
Skvělá jako báseň i píseň, smekám
15.12.2020 - 12:51
René Vulkán: to právě nevymyslíš ;). Respektive vymyslíš první slovo, tam jsi ještě svobodný. Pak už ti to nutí čeština. Tak třeba... vezmu "René", obráceně éner... jak to zakončit? ... Terén ..er = René ret, přebývá er, co s tím? Erb, Erár, erot... a tak dále... Když to nikam nevede, terén smažu, a zkusím jiné slovo končící na én(e,r)... Bazén???René zab... ...lila bazén. Erb René zabalil... z toho by se mohlo něco dovyklubat ;)
14.12.2020 - 22:05
Máš tam spoustu opravdických perel.
Zkus nám je dávkovat po menších sériích, třeba ještě líp vyniknou ;).
14.12.2020 - 17:03
pravodu díš...
11.12.2020 - 20:04
jó, bezbřehé cobykdyby
skýtá mnohé, co se líbí
jako sen
co zdá se živě
fádně nebo překvapivě
vyplení či splní den?
11.12.2020 - 16:50
snad...
10.12.2020 - 10:59
hele
kde jste, čokli?
nečumte jak zmoklí
nevidíte, že tu někdo
strašně nutně
potřebuje
kousnout do prdele? ;)
09.12.2020 - 16:42
páni nás zkoušej
co všechno vydržíme
brzy to zjistí ;)
09.12.2020 - 13:21
jůůů, ta je ;)
09.12.2020 - 10:23
co kuchař? Pije tu
dnes máme dietu
08.12.2020 - 22:31
budu vyhlížet, hluboko v noci...
08.12.2020 - 15:18
hmmm, sálá křehce, smutně, krásně, léčivě...
08.12.2020 - 12:09
popoplul jsem si
08.12.2020 - 10:02
pořádná pocitovka, pane
07.12.2020 - 20:51
co s tó neonormalizací?
prozvracet nebo začít rozvracet?
07.12.2020 - 16:50
Lidská potřeba kultury, radosti z pohybu venku, soukromí a svobody je silnější než viry nebo snahy zneužít situace k zadupávání... Zlomit se nedáme ;)
07.12.2020 - 13:26
zamyšlenkové...
07.12.2020 - 11:54
pecka
07.12.2020 - 09:58
Špáďa: ó, dík za dobře naladěnou návštěvu ;)
1 ... 25|26|27|28|29|30|31|32|33 ... 224

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku