Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
31.01.2016 - 00:57
Kouzelné...ST
|
31.01.2016 - 00:56
ProSTě nádherné...
|
31.01.2016 - 00:54
madison: díky, už je skoro roztáto...
|
30.01.2016 - 19:19
Smutný žalm, tak ať je lépe... ST
|
30.01.2016 - 18:22
Kajuta: lodivode, díky moc...
|
30.01.2016 - 18:04
Legrační... ST a brzy se uzdrav...
|
30.01.2016 - 18:02
divoženka1: Lilith: vavaoko: Ringo: zenge: díky vám, přátelé, za trpělivost s mými nedokonalými dílky /úsměv/
|
30.01.2016 - 13:49
Léčba formou bylinkové zahrady, skvělá předSTava, Z
|
30.01.2016 - 13:45
Geloví úhoři mne nadchli, a strach o nás, lidi, mám též.../ST.
|
30.01.2016 - 12:18
No není co dodat, PARÁDA... ST
|
30.01.2016 - 12:14
Nádhera, a poslední čtyři řádky naproSTo...
|
30.01.2016 - 11:14
Moc se mi líbí...ST
|
30.01.2016 - 11:13
Není to špatné, vžila jsi se STatečně, jen bych mrkla na všechny přechodníčky, zda jsou správně
|
30.01.2016 - 02:29
René Vulkán: díky moc a pravda, pravda, zas už je teplo..
|
29.01.2016 - 22:49
Zajímavé, z vlaSTní zkušenosti neznám
|
29.01.2016 - 22:45
Malinko mi to připomnělo reakce člověka po mozkové příhodě. Zajímavé ST
|
29.01.2016 - 22:42
Sugestivní ST
|
29.01.2016 - 22:41
Ten konec mne překvapil...ST
|
29.01.2016 - 22:39
Velmi milé...ST
|
29.01.2016 - 22:34
Znamení mohou být i příznivá... hezké...ST
|


