Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
27.01.2016 - 14:24
Slovo sexráj čtu poprvé...moc ti to přeju a díky za zprostředkování nám opodálstojícím... ST
|
27.01.2016 - 09:38
STejně jako divoženka píšu jen o prožitém a ten ornament z ptačích nožek je fakt kouzelný...
|
27.01.2016 - 09:36
Výborně ti ladí verše, k tomu fantazie, nádhera! ST
|
27.01.2016 - 09:35
Tak o tom je mi cosi známo, takže: Jidáše s povidlím nebrat! ST
|
27.01.2016 - 09:34
Vladik: děkuju mockrát!
|
27.01.2016 - 09:33
Být tak onou úchvatnou dámou, to bybylo něco... moc se mi líbí myšlenka: působit radost co nejdéle, ano, to je ze všeho nejtěžší... ST + Z
|
27.01.2016 - 09:30
vavaoko: díky za pochvalu, potěšila...
|
27.01.2016 - 00:09
Luky, poslední sloka super...ST
|
26.01.2016 - 23:07
Láska je dobrá kotva ST
|
26.01.2016 - 23:05
S těmi zástupy kreténů jsi uhodil hřebík na hlavu..ST
|
26.01.2016 - 23:02
Drasťák, ale dobře se čte ST
|
26.01.2016 - 22:32
zenge: jasná zpráva, děkuji...
|
26.01.2016 - 18:42
detektor: díky velice...
|
26.01.2016 - 18:33
Nezmrzni, básníku nahý...pěkné ST
|
26.01.2016 - 18:32
ST a dotaz, co je čochtan? Vtipné...
|
26.01.2016 - 18:29
Kozoroh1: pardon, nevšimla jsem si řádku o romantice pod názvem...
|
26.01.2016 - 16:01
Kajuta: díky, lodníku...
|
26.01.2016 - 12:59
libour: děkuji...
|
26.01.2016 - 12:29
Doufat je důležité, a neodvážit se je osudné...ST
|
26.01.2016 - 11:26
Lil, jde po mě mráz a slzy vytryskly... šamanko, nemám slov ST
|


